PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1262}

Stowarzyszenie Umarłych Poetów

Dead Poets Society
7,8 314 917
ocen
7,8 10 1 314917
7,5 39
ocen krytyków
Stowarzyszenie Umarłych Poetów
powrót do forum filmu Stowarzyszenie Umarłych Poetów

10/10

ocenił(a) film na 10

mnie bardzo poruszył. dziś oglądałam po raz drugi i obiecałam sobie, że nie będę płakać, ale ostatnia scena ("Kapitanie, Kapitanie") po raz kolejny rozłożyła mnie na łopatki... ^^

calinka1988

Albo ta scena kiedy Todd dowiaduje się o śmierci Neila... Wspaniała

cleopatre

Można by to oznaczyć jako SPOJER?! Dziękuję bardzo za zepsucie mi końcówki filmu..

majka521

nmzc;)

ocenił(a) film na 8
cleopatre

Zgadzam się. Film bardzo wzruszający.
Żyjmy tak, aby w chwili śmierci nie odkryć, że nie żyliśmy...

ocenił(a) film na 10
calinka1988

Ja ostatnio oglądałam i pomimo że często płacze na filmach to na ostatniej scenie po prostu ryczałam jak dziecko. Niesamowity film. Długo nie będzie mi dawał spać po nocach.
I tak gra aktorska. coś neisamowitego

ocenił(a) film na 9
calinka1988

Ja oglądnąłem go wczoraj i z biegiem czasu coraz bardziej się nim zachwycam. Nawet zmieniłem już ocenę z 8 na 9:-)

ocenił(a) film na 8
calinka1988

Film bardzo dobry. Ostatnia scena akurat średnio mi się podobała, ale fascynują mnie postacie chłopaków. Szczególnie Neila. Nie wiem, czy ktoś już o tym wspominał, ale wydaję mi się, że był homoseksualistą. Stąd jego wiele rozterek, stąd też taki dystans do ojca, stąd też chyba to przedstawienie i szkoła wojskowa. Nie chcę tu nikogo szufladkować, ale wydaję mi się, że mimo niedopowiedzeń, ta postać była najbardziej skomplikowana ze wszystkich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones