PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1262}

Stowarzyszenie Umarłych Poetów

Dead Poets Society
7,8 314 963
oceny
7,8 10 1 314963
7,5 39
ocen krytyków
Stowarzyszenie Umarłych Poetów
powrót do forum filmu Stowarzyszenie Umarłych Poetów

To chyba najpiękniejszy film jaki w życiu widziałam... Po obejrzeniu miałam ochotę zmienić swoje postępowanie, odmienić coś w swoim życiu. Dwa dni chodziłam oszołomiona, cały czas myślami do tego wracałam. Polecam wszystkim, to jest produkcja, którą każdy powinien kiedyś zobaczyć.

ocenił(a) film na 9
Pieczona_Kaczka7

i to jest w tym filmie najgorsze . Bo oglądasz chciałbyś być w wieku tych uczniów mieć tą chęć buntu a tu niestety - wartości młodości zdmuchnął wiatr.i uzmysławiasz sobie że czasu się nie cofnie .

ocenił(a) film na 10
makkenzi

A ja myślę, że na bunt nigdy nie jest za późno. Bo większość tak uważa? Ona przeważnie nie ma racji...

ocenił(a) film na 10
Pieczona_Kaczka7

Szczerze, obejrzenie tego filmu przekładałam jak tylko mogłam. Zdawało mi się, że będzie nudny i nie pociągający. Sięgnęłam po niego tylko z powodu ciągłych nalegań mojej koleżanki. Dosłownie go pochłonęłam! Nawet nie wiem jak ten czas zleciał. Byłam zszokowana, a zarazem poruszona. Miałam ochotę obejrzeć go jeszcze raz i znów poczuć spływające po policzkach ciepłe łzy smutku. Film daje dużo do myślenia. Zdecydowanie zgadzam się z Tobą, że każdy powinien skosztować tej produkcji i znów poczuć jak smakuje młodość. :) Pozdrawiam @Pieczona_Kaczka7

ocenił(a) film na 10
Arya_1

Dziękuję Ci za tak rzetelną i pełną ciepła wypowiedź! Cieszę się, że film tak Cię zauroczył (bardzo dobrze, że posłuchałaś swojej mądrej koleżanki) Pozdrawiam Cię serdecznie!

ocenił(a) film na 10
Pieczona_Kaczka7

Jak pięknie, że są jeszcze wśród nas istoty, które, tak jak Ty i Arya 1, czują, co jest dla człowieka naprawdę ważne.

ocenił(a) film na 7
kotek38

ale kółeczko się zrobiło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones