PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1262}

Stowarzyszenie Umarłych Poetów

Dead Poets Society
7,8 314 917
ocen
7,8 10 1 314917
7,5 39
ocen krytyków
Stowarzyszenie Umarłych Poetów
powrót do forum filmu Stowarzyszenie Umarłych Poetów

Dziękuje za życie.....

użytkownik usunięty

Film taki jak ten i jak kazdy podobny do niego jest chyba godny polecenia kazdemu amatorowi dobrych wrazen. Panienki sa fajne bez dwoch zdan. Pozatym ta ruda lepiej i bardziej seksownie wygladala podczas wyscigu gdy miala czarne wlosy ;).
Jesli chodzi o efekty specjalne to musze przyznac ze wygladają jakby były żywcem przeniesione z Matrix'a. Chociazby efekt kuli (ktory gorzej wygladal niz w Matrixie). Pozatym same walki panienek bardzo przypominaly Matrixa, mysle ze troche za mocna bazowaly na owym filmie ale z jednej strony wygladaly fantastycznie. Hmm w koncu jak mozna zrobic taki obrot jak w scenie w ktorej panienka trzymala sie lancucha i obkrecila sie razem z tym drugim? W Matrixie takie triki moglby byc dozwolone ale tutaj? Przycohdza mi na mysl stare chinskie filmy karate :).
Muzyka nie byla moze porywcza ale pozwalała się wczuć. W większości były to już znane kawałki często używane w innych filmach.

Dla tych którzy lubią kino akcji jest to pozycja obowiązkowa.
Mi jednak film nie utkwił w pamięci tak jak inne filmy akcji. Czegoś mu brakowało. To nie Szklana Pułapka ani inne takie. Poprostu jak nie masz co robić i nie wiesz na c kase wydać idź na ten filmik.

ocenił(a) film na 10

nie rozumiem!
???????

ocenił(a) film na 10

Dobrzez się czujesz???
Chyba film ci się urwał, koleś. O czym ty, k...a, piszesz. Gdzie w tym filmie masz wyścigi, gdzie walki. Lepiej idź do izby wytrzeźwień.

to jest...
To jest komentarz do "Aniołków Charliego"!!! Tylko czemu opatrzony takim tytułem i podpisem?

użytkownik usunięty

o czym ty piszesz
Nie bardzo wiem o czym ty piszesz .Kino akcji?Czy na pewno oglądaliśmy ten sam film?Ja oglądałam film refleksyjny , wzruszający który uczył młodych ludzi wolnomyślicielstwa i jak chwytać dzień póki nie będzie za póżno.CARPE DIEM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones