PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1262}

Stowarzyszenie Umarłych Poetów

Dead Poets Society
7,8 314 917
ocen
7,8 10 1 314917
7,5 39
ocen krytyków
Stowarzyszenie Umarłych Poetów
powrót do forum filmu Stowarzyszenie Umarłych Poetów

Szukam filmu. 

ocenił(a) film na 8

Witam. Kilka lat temu oglądałam film, moim zdaniem podobny do "Stowarzyszenia umarłych
poetów". Za nic jednak nie mogę sobie przypomnieć tytułu. W filmie tym również był wątek
nauczyciela i uczniów. Akcja tak samo rozgrywała się w szkole dla chłopców. Pamiętam
tylko, że był tam jeden chłopak, któremu nie zależało na nauce, jednak po pewnym czasie,
nawiązał z tym nauczycielem pewną więź i pod jego wpływem zaczął się uczyć. Potem ci
uczniowie pisali jakieś egzaminy końcowe i tylko trójka najlepszych mogła dostać się na
uczelnie czy coś takiego. Ten chłopak niestety zajął 4 miejsce, jednak ten nauczyciel fałszuje
wyniki i umieszcza go na 3 miejscu. A chłopca z 3 miejsca, któremu bardzo zależało na tym,
żeby być w pierwszej trójce, bo byli tam jego dziadek i ojciec, przenosi na 4 miejsce. Jest
jeszcze scena, gdzie po kilku latach ci wszyscy uczniowie spotykają się na jakimś zjeździe
wraz z rodzinami. Wydaje mi się, że ten nauczyciel już wtedy nie żyje i oni go wspominają,
ale to nie jest pewne. Proszę bardzo o pomoc :) Byłabym bardzo wdzięczna!

Borysoth23

"Klub imperatora" może?

ocenił(a) film na 8
damian6d17

aaaa zapomniałam napisać, że już mam :D ale dzięki :P tak, to "Klub Imperatora" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones