Odtwórz Zwiastun nr 1 2:28

Zobacz Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów zwiastun

Film

The Sisterhood of the Traveling Pants

2005 1 godz. 59 min.
6,6 50 387
ocen
6,6 10 50387
6 080
chce zobaczyć
{"rate":6.66667,"count":3}
{"id":"114292","linkUrl":"/film/Stowarzyszenie+W%C4%99druj%C4%85cych+D%C5%BCins%C3%B3w-2005-114292","alt":"Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/42/92/114292/7522099.2.jpg"}
Podczas przedwakacyjnych zakupów cztery przyjaciółki nabywają parę dżinsów, które pasują idealnie na każdą z nich. Spodnie stają się ich wspólną własnością i symbolem łączącej je więzi.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów
Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów (2005) Zwiastun nr 1 2:28
Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów
Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów (2005) Spot nr 2 0:30
Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów
Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów (2005) Spot nr 1 0:30
Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2005 | Film "[film=114292]Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów[/film]" to historia czterech dziewczyn, które przyjaźnią się od niepamiętnych czasów. Jednak tego lata przeżywają przyjacielski kryzys. Podczas zakupów jedna z nich kupuje parę dżinsów z taniego sklepu ze spodniami, które pasują na każdą figurę. Przyjaciółki postanawiają ich używać jako sposobu na trzymanie się razem. Każda z nich nosi te magiczne spodnie przez tydzień by zobaczyć, co się zdarzy szczęśliwego przez ten czas i przekazuje je dalej.

"Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów" to historia czterech dziewczyn, które przyjaźnią się od niepamiętnych czasów. Jednak tego lata przeżywają przyjacielski kryzys. Podczas zakupów jedna z nich kupuje parę dżinsów z taniego sklepu ze spodniami, które pasują na każdą figurę. Przyjaciółki postanawiają ich używać jako sposobu na trzymanie"Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów" to historia czterech dziewczyn, które przyjaźnią się od niepamiętnych czasów. Jednak tego lata przeżywają przyjacielski kryzys. Podczas zakupów jedna z nich kupuje parę dżinsów z taniego sklepu ze spodniami, które pasują na każdą figurę. Przyjaciółki postanawiają ich używać jako sposobu na trzymanie się razem. Każda z nich nosi te magiczne spodnie przez tydzień by zobaczyć, co się zdarzy szczęśliwego przez ten czas i przekazuje je dalej.

boxoffice
$42 013 878 na świecie
$39 053 061 w USA
$2 960 817 poza USA
budżet
$25 000 000
na podstawie
Ann Brashares "Stowarzyszenie wędrujących dżinsów" (powieść)
studio
Alcon Entertainment (przedstawia) / Alloy Entertainment (współudział) / Armonía Films / Więcej...
data produkcji
2005
tytuł oryg.
The Sisterhood of the Traveling Pants
inne tytuły
Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów Polska
Ena blue jean gia tesseris (zapis łaciński) (tytuł video) Grecja
Ένα μπλου τζιν για τέσσερις Grecja
Un Verano en pantalones Argentyna
Uno para todas Hiszpania
The Sisterhood of the Travelling Pants Australia Wielka Brytania
Więcej...
Hilary Duff była zainteresowana rolą Tibby.
Michael Rady grający Kostosa w rzeczywistości jest z Filadelfii i musiał włożyć dużo wysiłku w to, aby mówić z greckim akcentem.
Włosy Bailey poprzez ujęcia w filmie zmieniają swoją długość.
W Polsce wiele hitów młodzieżowego kina nie trafia do oficjalnej kinowej dystrybucji. Przykładem niech będą hity pokroju "W rytmie Hip-Hopu" czy "Wredne dziewczyny". ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 50%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • a dla mnie piękny film ,...

  użytkownik usunięty

  dla Ludzi uczuciowych którzy czegoś w życiu doświadczyli: cierpienia ,..bólu -nie umiejętności kochania i bycia blisko ,..dziwią mnie bardzo niskie oceny tego filmu ,..film po prostu piękny i już ,....film pod każdym względem doskonały !!!!!!

 • Blake Lively czy Alexis Bladel .... która wam się bardziej podoba...?

  blackberry123

  Blake i Alexis są od siebie tak różne Blake: wysoka blondynka w filmie wesoła , pewna siebie dziewczyna bez kompleksów Alexis: niższa brunetka w filmie zagubiona,skryta bojąca się życia(pod koniec filmu przemiana) Po tym krótkim ... więcej

 • 8/10 ♥♥♥

  użytkownik usunięty

  Bardzo ciepły film dla nastolatek i nie tylko. Idealny na wieczór z przyjaciółkami. Jest nieco inny niż książka, ale w końcu nie o to chodzi. Bardzo poruszyła mnie rola Bailey, gratulacje dla Jenny ; ) Fajna muzyka i doskonale dobrane (moim zdaniem) aktorki- tak je właśnie sobie wyobrażałam. Poza tym rola Bee ... więcej

  9
  • 7/10

   kokilka2 ocenił(a) film na 7

   Całkiem niezły film.Spodziewałem się że będzie to raczej typowy lekki film dla młodzieży,a tu miłe zaskoczenie.Fabuła jest ciekawa i porusza niełatwe tematy.Jak dla mnie to dobry film.

   3
   • Kiepski

    kala456 ocenił(a) film na 3

    Film oglądałam z koleżanką na płycie z wypożyczalni, w zasadzie z czystej ciekawości. Czytałam wcześniej książkę i była całkiem przyjemna, jednak film wyłączyłam 10 minut przed końcem. Dialogi nudne, gra aktorska kiepska, 3/10 za muzykę.