PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139957}

Straż nocna

Nochnoy Dozor
6,7 20 242
oceny
6,7 10 1 20242
6,0 4
oceny krytyków
Straż nocna
powrót do forum filmu Straż nocna

ze film jest swietny. mila odmiana od amerykanskiej papy.

DariaNie

Zgadzam sie i polecam oprócz filmu inne książki Siergieja Wasiljewicza Łukjanienki

ocenił(a) film na 7
DariaNie

tak, tak i jeszcze raz tak. coz widac pewna nieudolnosc efekto, prostote, ale film ma swoj klimat. jest INNY i nie dlatedo ze rosyjski. nny dlatego ze nie nadzgany amerykanizmami ktorymi tak karmi nas hlyłud. kuknijcie na kino szwedzkie, finskie, hiszpanskie, wloskie a znajdziecie tam kilka niedostrzeganych perelek.

jurrock1966

kukam na kino europejskie z wielkim zainteresowaniem;) francuskie skandynawskie hiszpanskie... o wiele lepsze niz jakies skarby narodow i podobny shit.

jurrock1966

kukam na kino europejskie z wielkim zainteresowaniem;) francuskie skandynawskie hiszpanskie... o wiele lepsze niz jakies skarby narodow i podobny shit.

ocenił(a) film na 5
DariaNie

w takim razi polećcie jakąś perełkę z tego niedostrzeganego europejskiego kina, chętnie zobacze coś ciekawego

pavlosten

Milleniu -szwedzkie, MR 73 - francuskie, 31 km hiszpanski , motyl i skafander - francuski, pogorzelisko - fracja/kanada. na poczatek. filmy almondowara- kika, drzace cialo, wszystko o mojej matce itd, i twoja matke tez - meksyk...

ocenił(a) film na 5
DariaNie

podziękował ; ]

ocenił(a) film na 9
DariaNie

Zgadzam się, świetny film, nie traci magii nawet jak ogląda się go po wielu latach :)

DariaNie

Jeżeli o mnie chodzi to powiem tam, film jest ogólnie dobry lecz niestety z książką to on ma mało wspólnego a szkoda bo książka jest świetna.

ocenił(a) film na 5
lugi666

Powiem więcej... napakowali do filmu tyle wątków, że oglądając go po raz pierwszy miałem wrażenie totalnego chaosu. Dopiero znajomość książki umożliwia zrozumienie wielu scen, które są aluzjami do zjawisk opisanych w książce.

ocenił(a) film na 8
lugi666

Szkoda też że film skończył się po dwóch częściach.. Chciałabym żeby zrobili ostatni patrol :)

ocenił(a) film na 9
DariaNie

Zgadzam się całkowicie! Trafiłam na ten film o 2 w nocy w telewizji i do 4 rano nie mogłam się oderwać od telewizora. Zdecydowanie warty zarwanej nocy. Teraz tylko muszę skombinować drugą część (mam nadzieję że będzie tak samo dobra :) )

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
shiroi_kumo

przejrzałem jak już, wróć do gimnazjum ;) haha

ocenił(a) film na 6
DariaNie

Widzę że trwa tutaj wzajemna wymiana uprzejmości i komplementów,nie będę w takim razie przeszkadzał :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
shiroi_kumo

komentujesz swoj blad ortograficzny rozumiem?

DariaNie

Uzytkownik mnie obraza, prosze o usuniecie jego wpisu.

shiroi_kumo

prosze o usuniecie uzytkownika.

DariaNie

Popieram, uzytkownik DariaNie powinien zostac juz dawno usuniety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones