PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32580}

Straż wiejska

Super Troopers
6,0 10 313
ocen
6,0 10 1 10313
5,0 4
oceny krytyków
Straż wiejska
powrót do forum filmu Straż wiejska

Śmieszny, niestandardowy, niewymęczony. Banda gliniarzy jest tutaj bardzo naturalna w swoich wygłupach. Nie ma opatrzonych ryjów znanych komików, którzy wyginają twarz i udają śmiesznych. Film ogląda się lekko i przyjemnie :]

ocenił(a) film na 4
Grobonow

...przez Ciebie straciłam dwie godziny, wciąż czekając aż film stanie się śmieszny, niestandardowy, lekki i przyjemny..

ocenił(a) film na 9
Grobonow

zgadzam się. :)

ocenił(a) film na 8
Grobonow

A ja się uśmiałam, nie znalazłam nic do czego mogłabym się przyczepić. Bardzo miło spędziłam czas, nie było żadnych obleśnych, wulgarnych tekstów. Tak też się da!

ocenił(a) film na 7
Grobonow

zajebista komedia dziś takich nie robią! ubaw nieziemski fajna gra aktorska taka lekka:P polecam

sayanx

Ludzie mają różne gusta. Widziałem pierwsze 10 minut na youtube, szukając trailera tego filmu. Popłakałem się ze śmiechu :) I zamierzam go obejrzeć w całości. Komu nie spodoba się fragment, to pewnie nie spodoba się cały film, całkiem możliwe, trudno.

użytkownik usunięty
Grobonow

Czasem trzeba sobie obejrzeć coś takiego, jak ten film - głupie, prostackie i takie, ku**a śmieszne :D! Tzn. głupie i prostackie, ale nie przekracza granicy dobrego smaku. Można spokojnie polecić na odprężenie ;)

ocenił(a) film na 7
Grobonow

Całkiem fajne,nawet sympatyczne. Wesołe te amerykańskie krawężniki.
Jak ktoś lubi przaśny humor-polecam!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones