PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9821}

Strażnik czasu

Timecop
6,2 14 519
ocen
6,2 10 1 14519
6,3 6
ocen krytyków
Strażnik czasu
powrót do forum filmu Strażnik czasu

5/10

użytkownik usunięty

Hmm...co tu dużo mówić. Film jak film. Takich lub w tym stylu jest tysiące. Nic nadzwyczajnego.

ocenił(a) film na 5

Jak na tamte czasy był naprawde ok u nie 5 /10

ocenił(a) film na 7

W 1994 r to byl hit i wcale takich filmow nie bylo wiele.

użytkownik usunięty
hajtaler

Pamiętam mniej więcej czasy, w których była premiera tego filmu, Zgadzam się, ze film był hitem. Jego plusami są bardzo ciekawy pomysł i nienajgorsze efekty specjalnie. Z tym, że film dla mnie jest nużący. Widziałam w swoim życiu już wiele filmów, ale niewiele z tak marnie wykorzystanym potencjale. Moim zdaniem scenariusz jest bardzo słaby, reżyseria też niewiele lepsza. Widać, że twórcy stawiali na film akcji, bo obsadzanie Van Damme'a nigdy nie wróżyło filmów z jakimiś głębszymi przesłaniami i przemyśleniami. Nie mam nic do kina akcji lub sci-fi, ale w tym przypadku nie ma co rozwodzić się nad grą aktorską (nie tylko Van Damm'a). Generalnie, jak na film sensacyjny w połączeniu z sci-fi nie wypada najgorzej.

ocenił(a) film na 5

Zgodzę się że nic nadzwyczajnego lubię Van Damma ale ten film nie zachwycił mnie

roland_roland

mękolenie gimbusa, któremu nic nie pasuje.

pa pa i nie wracaj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones