Strach

Fear

1996 1 godz. 37 min.
6,9 14 169
ocen
6,9 10 14169
5 730
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":5573,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Fear-1996-5573/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Strach
  • Mark miał coś takiego w sobie że nawet jako wariat miał coś
    magnetyzującego w oczach. A Reese przeurocza, i jak na nastolatkę to bardzo dojrzałą
    aktorką musiała być żeby zagrać te wszystkie sceny bez skrępowania, szacun.

• Savukee ocenił(a) ten film na: 8

uncensoredend Dokładnie, postać Davida sprawiła, że pokochałam Marka Wahlberga. Mimo, że wiedziałam kim jest David i że jest osobą z obsesją to chętnie znalazłabym się na miejscu Nicole, może to śmieszne, ale jednak. ;) Mark świetnie zagrał psychopatę, miał coś w oczach co hipnotyzowało i przerażało, a ten jego delikatny głos odwracał moją uwagę od fabuły. Sądzę, że dla obojga to była trudna rola, Reese miała około 20 lat, a Mark tylko 5 więcej, w dodatku był osobą z przeszłością. Według mnie, Marky jest niedocenionym aktorem, za tą rolę należało mu się dużo więcej niż tylko nominacja do popcornu.

• Savukee Ten film wywarł na Mnie duże wrażenie, pewnie przez granego Davida który był zagrany fenomenalnie. A wydaje mi się że Reese mogła być nawet jeszcze młodsza... Czasami się zastanawiam czy takie sceny nie wplywają na psychikę aktorów a szczególnie tak młodych... Ciężki kawał chleba, jednak dzięki takim wyzwaniom aktorstwo jest dla mnie bardzo pociągające

• Savukee ocenił(a) ten film na: 8

uncensoredend Według mnie Mark dobrze wiedział ja ma zagrać tę rolę i zrobił to fenomenalnie. Chłopak z ulicy, bez warsztatu, a tu taki talent. Najbardziej w filmie podobała mi się ta chemia pomiędzy Reese a Markiem, a później dowiedziałam się, że byli razem przez jakiś (krótki) czas. Film świetny, szkoda że tak mało znany.

• lostmind ocenił(a) ten film na: 8

uncensoredend jak dla mnie - najlepszy film jeśli chodzi o filmografię Marka Wahlberga ;))
    a tak wgl. to on zawsze ma coś magnetyzującego w oczach <3

• l_niedzielski91 ocenił(a) ten film na: 9

lostmind Według mnie Mark jest najlepszym współczesnym aktorem. Każdy Jego film to brylant (no może prawie). Aczkolwiek mnie najbardziej przeraziła odrąbana głową psa - normalnie aż powstałem z miejsca. Widać słabe nerwy mam.

• Kocimietka_3 ocenił(a) ten film na: 9

uncensoredend Mark świetnie zagrał,świetnie wyglądał, tylko pozazdrościć Reese :D Film oglądałam bardzo dawno temu i dopiero dzięki komuś na forum znalazłam go ;)