PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014103}

Strefa interesów

The Zone of Interest
7,4 29 051
ocen
7,4 10 1 29051
8,6 51
ocen krytyków
Strefa interesów
powrót do forum filmu Strefa interesów

dla ziutków so called "krytyków" jakimś szczytem artyzmu jest zestawienie tego, że rodzina żyła sobie "normalnie" obok obozu, ty no zabieg taki niesamowity że nikt by na niego nie wpadł, najprostszy kontrast jak biały i czarny, jedyna scena która to ciekawie zestawia to ta gdzie typiarka pokazuje swojej mamie ogród a w tle słychać odgłosy z obozu - reszta? najnudniejsza najgorszość jaką widziałem, taxi driver nawet jest lepszy od tego ale krytycy zachwyceni że krew jest mrożona itd XD w takim tempie filmu gdzie scena trwa 10 minut to co najwyżej można sie poczuć jak w hibernacji z powodu jak wolno mija czas, jak ktoś ma więcej niż 90 iq to taki film potrafi sobie ułożyć w głowie i jedynie wiedza historyczna może kogoś ograniczać przed zreżyserowaniem tego ochłapu i abominacji kinematografii w swojej wyobraźni, film jest tak słaby że po seansie w kinie powiedziałem głośno przepraszam i skuliłem głowe, bo oglądający mogli poczuć sie urażeni poziomem tego wysrywu alpejskiego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones