PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100797}
6,9 1 076
ocen
6,9 10 1 1076
6,7 6
ocen krytyków
Stromboli, ziemia Boga
powrót do forum filmu Stromboli, ziemia Boga

napisy

użytkownik usunięty

szukam napisów do tego filmu, posiada ktoś takowe lub mógłby mi wskazać gdzie można pobrać?

ocenił(a) film na 8

dostępne są ogólnie napisy angielskie

użytkownik usunięty
A_Doinel

dzięki za odp.
angielskie widziałem w necie, swoją drogą niedługo wyjdzie piękne wydanie 3 filmów Rosselliniego w których gra Bergman :)
http://www.criterion.com/boxsets/982-3-films-by-roberto-rossellini-starring-ingr id-bergman

ale wolałbym jednak polskie :)

ocenił(a) film na 8

dzięki za info, boksik wprawdzie nie na moją kieszeń, ale może kiedyś... A co do napisów - polskich nie udało mi się znaleźć. W ogóle jest z nimi problem w odniesieniu do wielu filmów, które zawsze chciałem zobaczyć. Zazwyczaj decyduję się więc na inglisz - jak się zna język to nieznajomość paru wyrazów czy niezrozumienie paru fraz, które szybko migną przed oczami, nie stanowi problemu (najczęściej można się domyślić reszty z kontekstu lub ewentualnie wrócić)... nie jest to idealna sytuacja, ale jak się nie chce czekać klika (-naście, --dziesiąt) lat na możliwość obejrzenia pewnych filmów... :)

użytkownik usunięty
A_Doinel

racja, niestety często jest to jedyny sposób aby obejrzeć jakiś film

ocenił(a) film na 7

27 listopada będzie emisja na TVP Kultura

ocenił(a) film na 7
awow

Pomyłka 28 listopada

użytkownik usunięty
awow

dzięki za info :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones