PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=314676}

Strumień

Slipstream
4,8 560
ocen
4,8 10 1 560
Strumień
powrót do forum filmu Strumień

Film bardzo kiepski ( nie spodziwałem sie tego po reżyserze) Sir.Anthony Hopkins-jest rewelacyjnym aktorem ( moim zdaniem najlepszym ) ale w roli reżysera sie nie sprawdził...przykro mi z tego powodu

film nudny,zagmatwany i niemalże niemozliwy do zrozumienia

kwasek17

kurczę... czyli nawet dla Hopkinsa nie ma sensu tego oglądać? Musze to przemyśleć...

ocenił(a) film na 2
dancewithangel

Nawet dla Hopkinsa - po prostu marność i nieporozumienie, zresztą już "Piętno" z Hopkinsem zapowiadało że aktor schodzi po równi pochyłej

ocenił(a) film na 4
kwasek17

Mam podobne odczucia z tym, że do zrozumienia to w tym filmie za wiele nie ma. Niemalże od samego początku wiadomo, że film to przemieszanie rzeczywistości z bujną wyobraźnią scenarzysty. Ukazuje narastającą psychozę artysty? Możliwe ale to bez znaczenia bowiem wszystkie karty zostają odkryte na starcie więc na finiszu okazuje się, że w zasadzie nie było po co oglądać tego filmu. Co najwyżej dla podziwiania kunsztu aktorów bowiem stanęli na wysokości zadania. Reżyser i scenarzysta niestety nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones