PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=349590}

Strzelec

Shooter
7,5 119 788
ocen
7,5 10 1 119788
6,6 7
ocen krytyków
Strzelec
powrót do forum filmu Strzelec

Wszystko do momentu ucieczki Swaggera zapowiada się interesująco. Jednak później mamy obrót o 180st. Akcja staje się idiotyczna. Dziewczyna podrzuca kwity Memphisowi, nikt jej nie śledzi, za to gliniarze zajmują się Swaggerem. On oczywiście daje im radę, później w cudowny sposób ratuje Memphisa. Akcję szturmu na dom kolesia na wózku cięzko nawet komentować. Typowe łubudu, jeb, strzelanina, tak w stylu B-klasowego serialu. Nie mogło zabraknąć strącenia helikoptera. Tak samo wyglądaja kolejne akcje na lodowcu i końcowa w domu senatora. Po wszystkim Swagger wraca do auta gdzie czeka jego laska, tak jakby po prostu odlał się w krzakach, żaden problem i mogą jechać dalej. Finito.

ocenił(a) film na 8
Logan87

tandeta to te zdjecie obok loginu

ocenił(a) film na 8
fanga

Zgadzam się tandetny avatar.
Szukacie realizmu to zaciąg się do wojska i wykonaj jeden wyjazd, wróci inny człowiek.
Chcesz realizmu to wyjżyj przez okno co wydaje się realne a co mniej ?
To jest film oceniam go wysoko.
Żaden film nie uchroni się przed wpadkami to normalne.
Z mojej strony dobre kino akcji

fanga

Tandeta, to jak nie umie się pisać po polsku i pisze się "tE zdjęcie", zamiast "to zdjęcie". Straszna wiocha.

ocenił(a) film na 3
Logan87

Brawo! Zastanawiałem się jak opisać to coś co ma 7.5 tutaj, ale Ty zrobiłeś to doskonałe, więc nie muszę się produkować.

Logan87

A ja sie zgadzam. Do czasu ucieczki bylo ciekawie, a potem wątek romantyczny(eh) i czesc dalsza spalila dobry poczatek. Szkoda. I to nie kwestia strzelania. Sa naprawde dobre filmy ala podobne kino, ale tutaj im do konca nie wyszlo.

ocenił(a) film na 9
Logan87

Może masz nieco racji, ale!

ocenił(a) film na 4
Logan87

Niestety prawda, mnie ten film też nie porwał....

Logan87

Zawsze znajdzie się ktoś taki, co mu coś nie pasuje! Może jakieś konkrety!

Logan87

To prawda, zwiodły mnie pozytywne recenzje, a ten film budził po prostu śmiech swoją naiwnością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones