PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9787}

Stygmaty

Stigmata
7,0 46 192
oceny
7,0 10 1 46192
6,2 4
oceny krytyków
Stygmaty
powrót do forum filmu Stygmaty

Na dobrą sprawę z tego filmu wynikało, że cała sprawa była rodzajem opętania, a zatem "prawdziwa Ewangelia Jezusa", to tylko diabelskie omamienie. Gdyby tę panienkę nawiedził Duch Święty, nie wywracałaby tak oczami i nie mówiła grubym głosem.

Jezus nie istnieje a ty masz iq na poziome ryby

ocenił(a) film na 8
grzesipization

Żal mi ciebie.

maciej851

A mi Ciebie :)

ocenił(a) film na 1
grzesipization

Jezus nie tylko istnieje, a ŻYJE!

Jeśli na podstawie takich powierzchowności stwierdzasz jak działa Duch Święty, a jak diabeł, to idealnie wpisujesz się w kamienny Kościół. Od Jana Chrzciciela też odwracały się oczy.

ocenił(a) film na 1
tadzimierz_filmweb

Ty za to wiesz najlepiej jak naucza Kościół... Kościół to jest wspólnota ludzi wiernych załączona przy Jezusie Chrystusie. "Kto spozywa Moje Ciało ma życie wieczne". A nie te bzdury z filmu, potem tacy, dalecy, piszą "kamienny kosciół". "kamienny Kościół"-budynek to dla wierzących dom Boży, a nie Królestwo Niebieskie, jak bredziła opetana z filmu. Dom, w ktorym spotykamy się na Eucharystii, na uczcie Pańskiej. Duch Święty nie opętuje i nie mamla się z ksieżmi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones