PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32255}

Suma wszystkich strachów

The Sum of All Fears
6,6 34 802
oceny
6,6 10 1 34802
6,8 4
oceny krytyków
Suma wszystkich strachów
powrót do forum filmu Suma wszystkich strachów

Od jakichs 2-3 lat meczyla mnie muzyka, przy ktorej gina nazisci pod koniec. "Tosca", nie pamietalem z jakiego to filmu. Pamietalem tylko tyle ze przy tej muzyce byly morderstwa. Obejrzalem polowe filmow Scorsese, kilka innych, m.in. S.Leone, i nic! Az wreszcie dzisiaj od niechcenia obejrzalem 2 raz "Sumę". Wg mnie to najlepsza scena filmu, ze wzgledu na muzyke. :)

Hiszpan_6

wikipedia: "Nessun dorma (wł. "Niech nikt nie śpi") ? aria Kalafa z finałowego aktu opery Turandot Giacomo Pucciniego..." Ja też ją lubię. Pozdrawiam :-)

Hiszpan_6

Mi tez sie spodobala;) I przez jakis czas chodzila po glowie... Dla tego dla filmu moze troche za wysoka ocene dalem;)
Scena wysmienita(muzyka szczegolnie)

ocenił(a) film na 8
KanafaP

rzeczywiście ciekawie zmontowana scena śmierci nazistów i podpisania traktatu rosyjsko - amerykańskiego z ciekawym tłem muzycznym. jedno z dłuższych i ciekawszysch zakończeń filmowych jakie widziałem, choc to kino mimo wszystko bardziej podchodzące pod rozrywkę ...

ocenił(a) film na 6
eisenstein

Cała ścieżka dźwiękowa filmu jest według mnie świetna!!!

Abdi

Nie wiem czy wiecie lub pamiętacie, ale ten utwór leci też w filmie "Pola śmierci" z 1984 roku o Kambodży

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones