PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 537
ocen
5,5 10 1 31537
4,6 8
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

1\10

ocenił(a) film na 1

Żałość i tragedia film masakra...............................

ocenił(a) film na 3
Vitek85xxx

he he jak dla mnie można poszaleć i dać 3:) ale racja masakra

fietu

Masakra to wasza argumentacja, a w zasadzie jej brak.

ocenił(a) film na 1
fidelxxx

film jest nudny,brak fabuły a główny bohater wygląda jak przedstawiciel mniejszości seksualnej.... moglem pojechać bardziej ale uczę się do sesji ;p

Vitek85xxx

Twoj komentarz po prostu zmusil mnie do napisania tego postu.. To co napisales jest tak prostackie [nie myl z prostym], ze rece opadaja.. Czy Ty i ludzie Twojego pokroju [no offence] nie potrafiacy rzetelnie spojrzec i ocenic, w odpowiednich kategoriach, filmu, nigdy sie nie naucza tego? Facet, to jest ekranizacja komiksu! Wiec jak Ty go mozesz porownywac do innych filmow? Bo rozumiem, ze skoro uwazasz, ze nie ma on fabuly i jest nudny [o zgrozo! ten argument po prostu jest tak przemawiajacy za tym zeby ocene 1 postawic] porownujesz go do innych, prawda? Powiedzmy np. do "7".. To sa dwa zupelnie inne filmy! Nie mozna ich do siebie porownywac! Prosba i jednoczesnie uwaga na przyszlosc, porownuj filmy w okreslonych kategoriach, dziekuje i pozdrawiam!

ocenił(a) film na 1
kwiat_3

O jej to moje zdanie film jest beznadziejny tobie się podoba chwała ci dla mnie wszystko w tym filmie leży akcja,fabuła,aktorstwo nie będę pisał monologów czemu poco dlaczego na 18 stron.... wiec napisałem film jest beznadziejny i kiepski w moim mniemaniu jeśli chodzi o filmu tego typu ten jest jednym z gorszych....

Vitek85xxx

wg ten fil też jest zjeb.any... no ale załuguje na 3 może 4...

Johnny_D

kurwa mać coś mi sie pojebało...
miało być tak:
wg mnie ten film jest zjebany... no ale zasługuje na 3 może 4...
no teraz chyba jest dobrze;p

Vitek85xxx

Rzeczywiście film jest tandetny. Nie dorasta do pięt poprzednim "Supermanom". Gra do kitu. Duży nacisk na efekty specjalne. Dobrze, że chociaż Kevina Spaceya wzięli do roli Lexa. Przynajmniej trochę podwyższył poziom.

Vitek85xxx

fakt, tragedia totalna ale za te efekty dałam baaardzo naciągane 3 bo reszta to totalna porażka...

Mithra

Film niesamowicie nudny jedyne co go ratuję to niezłe efekty specjalne ale efekty to nie wszystko.

ocenił(a) film na 4
seb_x16

pierwsze 30minut naweet ciekawe

póxniej już tylko gorzej

fabuuła do kitu
lois lane tragedicznie odegrana

motyw supermana tatusia mnei powalil na kolana

nikt niepasował do swojej roli

3,5/10 bo mam dobry humor dziś i efekty specjalne były na wysokim poziomie
szkoda ze reszta już nie

BTW. dialogi 'ala' NIEWOLNICA ISAURA

dlugas1982

A mi się podobał. Łatwy, lekki i przyjemny, czyli typowa produkcja Worner Bros.
Znalazłem błąd. Kiedy ta partenrka luthera jedzie uszkodzonym samochodem, podczas jednego z upadków samochodu gdy zjechał ze schodów widać platformę na przednich kołach....
Po za tym nikt nie zauważył, że jak Superman był w szpitalu, że brakuje Kenta w redakcji.
Aha skoro już pojawił się dzieciak to mógł pokazać więcej na co go stać. I skąd Superman wiedział, że to jego syn skoro gdy mały zabił zbira fortepianem, superman ratował miasto?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones