PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 537
ocen
5,5 10 1 31537
4,6 8
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

kto sie spodziewa kolejnego politycznie poprawnego filmu nastolatkach... jak mnie takie produkcje już męczą - wiem fajnie jest oglądac ulubionych bohatertów z dzieciństwa w nowych filmach ale .. na tym polega zarabianie kasy - na naszych WSPOMNIENIACH z lat młodości, co do BATMANA to tylko 2 pierwsze części zachaczały o miano FILMU, SuPerMANY nawet fajne ale osatnie części robine bez polotu (dla kaski) a Spider MAn (mój ulubiony bohater) poprostu fatalny, aktorzy nie przypominają postaci z komiksu efekty też mierne ufff szkoda a co do nowych adaptacji to HELLBOY czy FANTASTYCZNA 4 to już wybintnie produkcje nieciekawe (jednak nie, ALBA jest nawet ciekawa do pooglądania) to tyle - co sądzicie o takiej PROFANACJI wspaniałych serii komiksowych ...??

Eken

Sądzę, ze -"SIN CITY" to jest TO. A reszta, poza Batmanami Burtona to.......milcznie.

ocenił(a) film na 8
donZabol

Nie przesadzajcie nie jest tak źle.

Do nieudanych zaliczam narazie tylko Hulka oraz 3i 4 cześć Batmana oraz Supermana.

Reszta trzyma poziom a Spider-man to już klasyka.

MackKL

A ja właśnie Hulk'a (oczywiście tego nowego) zaliczam do udanych!!!

Eken

Sin City jest chyba najlepsze z całych tych komiksowych ekranizacji. A jeśli komuś się wydaje, że ktokolwiek będzie lepszy w roli Supermana, niż Reeve to ja mogę go tylko wyśmiać. Reeve to już legenda i ten czy następny film o Supermanie nie będzie tak dobry jak pierwsza i najlepsza część. To tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones