PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 541
ocen
5,5 10 1 31541
4,6 8
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

Ha!Ha! Wczoraj oglądałem film na TVN i podczas emisji doszukałem się błędu. W scenie gdy bohater ratuje samolotu jakaś tam jednostka obserwująca samolot na radarze wykrywa Supermana, natomiast kilkanaście minut późnej w tym biurze w którym pracuje Clark wyraźnie ktoś mówi że jest niezniszczalny super szybki i NIE WYKRYWALNY DLA RADARÓW!

ocenił(a) film na 8
Geralt555

Tez mi błąd... przecież niebieski nie musiał lecieć z full speedem gdy ratował samolot.

Bledem jest fabula tego filmu i motyw z Richaredem i synem supcia, który jest zbędny moim zdaniem.

Geralt555

Jezu... znowu ktoś kto nie wie nic o Supermanie zgrywa chojraka.....
I nie mówię tego jako maniak supermana, ale jeśli chodzi o błędy w filmie to jest kilka...

np...
nr1. Superman nie potrafi oddychać w przestrzeni kosmicznej, i mimo tego że potrafi zatrzymać swój oddech na bardzo długo czas, to nie doleciał by na Krypton bez tlenu...

a kolejny... zajeDuży

To jakim cudem, skoro maly kawałek kryptonitu powala go na nogi, był w stanie podnieść cały kontynent z kryptonitu i wywalić w kosmos...

Więc kolego... skoro tego nie zauważyłeś, to Ty może nie pisz tyle, bo twoja spostrzegawczość jest "moim kryptonitem".

Geralt555

To nie to że nie jest wykrywalny dla radarów tylko ze satelity nie sa w stanie go namierzyć.
Co do samego filmu to już wydałem swoja ocenę 4/10
Pomysł na film super :P ale tak spieprzyli że szok. Efekty jedynie były na poziomie, chociaż z ich ilością też nie poszaleli.
Pierwsze części to klasyka a tej lepiej żeby nie było.

ocenił(a) film na 8
bolshakov

"np...
nr1. Superman nie potrafi oddychać w przestrzeni kosmicznej, i mimo tego że potrafi zatrzymać swój oddech na bardzo długo czas, to nie doleciał by na Krypton bez tlenu... "

Kolega oglądał uważnie? To jeszcze raz obejrzeć. Jak Supcio przetransportował się na Krypton. Zwrócić uwagę na scenę gdy Martha go znajduje i co zaraz po przybyciu Clark zrobił nim udał się do Metropolis.

ocenił(a) film na 6
MackKL

taka ciekawostka:
Jeszcze w pierwszej połowie filmu (1:01:40)
Kiedy Clark chodzi po Daily Planet i ogląda wiadomości o Supermanie,
Jedna prezenterka mówi :
Wiadomości o Supermanie dochodzą z Metropolis, Houston, GOTHAM i
innych zakątków świata ;)

ocenił(a) film na 9
BladeMaster

DC Universe więc czemu nie gotham, jeszcze może było coś o Central City (miasto Flash'a).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones