PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 549
ocen
5,5 10 1 31549
4,7 9
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

Brandon Routh

ocenił(a) film na 10

No cóż, z pewnością parę osób przyzna mi rację, że w tym teaserze, który został udostępniony w sieci, nasz nowy Clark Kent nie wygląda już jak niezdarny dobrze zbudowany reporter (brawa dla śp. Christophera Reeve'a za świetną grę), ale jak ulizany makler giełdowy. Pójdę na ten film przez mój sentyment do człowieka ze stali, ale nie spodziewam się dobrej gry Brandona, przynajmniej nie jako Clarka, a co z Supermanem to się zobaczy. Mimo wszystko ten film może być widowiskowy, bo w końcu teraz mamy efekty, których wszędzie za dużo. ;)

ocenił(a) film na 8
Tetsujin

No Brandon raczej Reeva nie przebije ale poczekam do premiery... ciekawi mnie czy Clark będzie choć trochę fajtłapowaty (Reeve mistrzostwo) ale liczę na dobry film.

ocenił(a) film na 7
MackKL

ale w sumie to Clark w wersji z Reevem był według nie za bardzo fajtłapowaty, troche przesadzili, w komiksie wcale taki nie był, według mnie Clarka Kenta dobrze zagrał Dean Cain w "Lois & Clark: The New Adventures of Superman".

ocenił(a) film na 9
Marko_Martinez

Kiedyś oglądałem jakiś serial z Routh'em i chłopak ma talent. Jeśli scenariusz będzie dobry, to Brandon na pewno da z siebie wszystko i jego Superman będzie zagrany świetnie...Na filmik czekam z niecierpliwością...Po X - Men to najabrdziej oczekiwany przeze mnie film w tym roku =)

ocenił(a) film na 8
Kristofer

Ja bardziej chyba bym oczekiwał tylko na ekranizację Green Lanterna :-)

Tetsujin

A ja po obejrzeniu trailera odniosłam wrażenie, że Brandon będzie świetny przede wszystkim właśnie jako Clark (nic nie ujmując Christopherowi Reeve'owi). Ale oczywiście poczekamy - zobaczymy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones