PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 541
ocen
5,5 10 1 31541
4,6 8
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

No właśnie co po nim oczekujecie? Jakiego wroga chcelibyście zobaczyć? Co sądzicie o zmienionym lekko kostiumie - czy pierwszy był lepszy czy też podoba wam się bardziej ten.

Ja osobiście chciałbym zobaczyć oprócz Lexa jakiegoś innego wroga np Brainaca lub Darkseida. Kostium Supermana nawet mi się podoba lecz brak emblematu na pererynce mi lekko przeszkadza.

Chciłbym żeby fabuła filmu była dopracowana tak jak w pierwszym Supermanie bo 3 i 4 to była porażka. O efekty chyba nie musimy się bać :-)

W roli Lios widziałbym Teri Hatcher a Brandon według mnie pasuje idealnie.

Zapraszam do dyskusji. Pozdro!

MackKL

chetnie jako wroga bym zobaczył doomsdaya hehehe :P

ocenił(a) film na 3
nazgul_nazgul

Ja oczekuję wielkiej lipy!!!!Nie mogę uwierzyć że taki projekt można wypuścić w takich czasach....Superman to postać typowo propagandowa..stworzona dla potrzeb wychowania młodych patyiotów,dająca siłę dzieciakom podczas wojny.Z czasem postać Supermana wyewoluowała na potrzeby marketingu ale coraz ciężej chyba było jej utożsamiać się z nowymi czasami.I tak chyba jest w tym przypadku.Społeczeństwo potrzebuje ideałów ale nie odzianych w obcisły stroj i pelerynkę,tylko bardziej zbliżoną do obecnych warunków,bo takie symbole poprostu teraz śmiesza a nie wywołują zachwyt i respekt.

ocenił(a) film na 8
Draven_81

Więc twoim zdaniem co powinno być symbolem ... trupia czacha jak u punishera oraz zioło.... no to by pasowało do dzisiejszych czasów.

ocenił(a) film na 3
MackKL

widzę że potrzebujesz czytać kilka razy ten sam tekst zeby go zrozumieć.

ocenił(a) film na 5
MackKL

Zmiany w kostiumie sa minimalne i to jest jak dla mnie wada, bo to co wygladalo fajnie 50 lat temu teraz moze smieszyc. Dla porownania mozna przesledzic sobie jak zmienial sie z biegiem czasu kostium Batmana.

ocenił(a) film na 3
____16

No i o to chodzi...weżmy np:X-men.Gdyby w filmie pokazano ich w kostiumach z komiksu to chyba bym nigdy tego filmu nie obejżał"a fanem komiksu jestem"Poprostu trzeba dostosować pewne rzeczy na potrzeby filmu a jeśli jakiś się nie da to znaczy że komiks nie nadaje sie do ekranizacji,ponieważ będzie karykaturą obrazkowej historyjki.I nie piszcie nic na zasadzie-"to w co powinien być ubrany wg.Ciebie" bo wg mnie nie powinien trafiać do kina..proste!

ocenił(a) film na 8
Draven_81

Ja w kostiumie Esa nie zmienił bym nic ..... no może tylko pozbawił go czerwonych majtek ale ten kostium mi się podoba.... i pasuje do charakteru Esa. Superman był zawsze najbardziej litościwym superbohaterem na ziemi i tak ma pozostać. Zmieniając kostum zmienimy Supermana a przecież jest on symbolem a symbol powiniem pozostać..... nawet jeśli nie pasuje do dzisiejszych czasów a według mnie to dzisiejsze czasy nie pasują do Supermana..... niestety żyjemy w takim świecie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones