PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 550
ocen
5,5 10 1 31550
4,7 9
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

Jak wiadomo film pojawi sie równocześnie w kinach i w IMAXIE .....no i mam pytanko co do formatu Imax - czy oni zamierzaja go zdubingować?? Bo do tej pory tak robia z wszystkimi filmami 3D - a superman ma takowe posiadac. Nigdy nie byłem w Imaxie na filmie 2D ale pewnie były z napisami (o ile wogóle były). Ciekawe jak z tego wybrna ale juz mnie ciarki przechodza.
A tak na marginesie - jesli ktos widział jakis film 2D w Imaxie to poprosze o informacje czy robi wrażenie , pozdrawiam

maly_kornel

aha , wiem ,że dubing pisze sie przez dwa "B" ale jakos łatwiej mi przychodzi spolszczenie. Tłumacze sie bo sa tu tacy co mnie za to pewnie zbluzgaja zamiast udzielic pomocnej odpowiedzi - ale ich też pozdrawiam:-)

maly_kornel

według tego http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=11537 [sjp.pwn.pl/haslo.php?id...]
to i spolszczona wersja to dubbing, aż sam sie zdziwiłem:)

kiedos

Spolszczenie to zaraza :P Jak ta ze średniowiecza. No, przynajmniej wypożyczalnie DVD zanotują wzrost przychodów. :)

ps. Hmmmm dawno mię tu nie było... ale widzę że mały_kornel wciąż w trawie piszczy :) Pozdrawiam!

Not_Anyway

A nie ukrywam na filwebie bywam , a piszcze bo męczące są te opóźnione o miesiąc Polskie premiery ;-( Ale cierpliwośc nasza cnota !! Ale , doczekałem sie Powrotu króla i Konga to i supermana czy Jonesa 4 sie doczekam . Smutna to prawda , od twej ostatniej wizyty wiele wody w rzekach upłynęło i przyznam ,że brak mi fachowych opinii i recenzji w niepraktycznych językach ;-) Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones