PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 539
ocen
5,5 10 1 31539
4,6 8
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

...że Clark Kent to Superman?!

ocenił(a) film na 4
dziewanna_firletkowa

A do tego pracowal on w redakcji i obok zdjec supermena przemykala jego twarz, co oczywiscie nikomu nie dostarczylo poszlak, nie wspominajac o znikaniu Clarka, kiedy supermen dzialal xD (a przeciez byl reporterem i mial dzialac "na pierwszej linii" i obserwowac dzialania superherosa).

Klasyki maja to do siebie, ze wiele im sie wybacza, a jeszcze jak sa na podstawie komiksow, to wtedy mozna na wieeele sobie pozwolic, bo to jest "na podstawie" ;) W najlepszym filmie na swiecie(Terminator 2) tez dzialala maszyna, ktora byla zbudowana z cieklego metalu, a zyla i dobrze sie miala :D (tzn nikt nie szukal w tym problemu). Pozdrawiam(jak nakazuje netykieta) :)

ocenił(a) film na 7
dziewanna_firletkowa

Dzieciak się zorientował :D

ocenił(a) film na 8
dziewanna_firletkowa

Przecierz w okularach to zupełnie inny człowiek!

ocenił(a) film na 4
Owl1013

ja noszę na zmianę okulary i soczewki, i ludzie nie mają problemów z rozpoznawaniem mnie :D Ale zauważyłam, że podczas przemiany w Supermana Clarkowi zmieniała się też fryzura (pojawiał się mały loczek) - może to przez to nie mógł go nikt rozpoznać :P?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones