PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 541
ocen
5,5 10 1 31541
4,6 8
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

Moim zdaniem kostium Supermena jest troche za pedalski, np stroj Spider-mana podkresla bardziej miesnie bohatera a w przypadku Supermena wyglada on na silnego i dobrze zbudowanego ale slabo sa podkreslone miesnie.

ocenił(a) film na 8
daniozia

No ja wole 100 razy oglądać takiego Brandona niż np Schwarzeneggera w tej roli lub podobnego gościa.. nie wyobrażam sobie czegoś takiego... Pozatym film nigdy nie odwzoruje komiksu gdzie Es jest rysowany jako mięśniak.

MackKL

ha! Superdupermen wg. mnie to ciota na całej lini...Spiderman może być ale najlepszy wg. mnie komiksowy bohater to Batman (a jak! :D )
kostium w Batman:Begins jest wypaśny, a ciało na które się wysilał Christian Bale...to jest wyczyn a nie lesz Superman...nie dość że strój-kondon to bieda to i napakowanie aktorka to kpina

(może dlatego tak jade po supermanie bo nigdy go nie lubiłem...laser w oczach...prawie jak w Playstation...) ;/

ocenił(a) film na 10
ElvisNysa

No troche pedalski jest, bo np w takim Spiderze to nie mogli innego raczej zrobić, bo już by to nie był ten sam pająk. A Superczłowiekowi mogli zrobić coś jak w X-menach, co takie czarne uniformy mieli. To jemu też walnąć coś takiego, byłby wtedy taki bardziej "dzisiejszy" pan w pelerynie. Ale zobaczymy jak to się będzie sprawował w samym filmie.

modzelek19

Cały kostium Supermana to nie tylko obcisłe gacie i pelerynka. Zauważmy że ten kostium to symbol i przróbka byłaby niemożliwa. To samo było w Batmanie, nawet Wayne/Bale w Begins mówi: "jako symbol będę niezniszczalny..."

ocenił(a) film na 8
Scarface

Nie tylko Superman potrafi wypuścić promienie z oczu... dużo bohaterów z DC oraz Marvela ma podobną moc.
A teraz o kostiumie.
Zgadzam się z poprzednikiem. Ten kostium to symbol nadzieji i pokoju i aby go zrozumieć trzeba zagłębić się w historię Supermana. Zmieniając kostium zmienilibyśmy postać... Superman ma być taki jaki był i nie można z niego zrobić mściciela Ala Punisher.

P.S. 1 -- Kostium i tak już został zmieniony przecież Reeve miał czysto komiksowy strój. A jaki ma Brandon.. bardziej mroczniejszy.

P.S.2 ----Ci którzy tego nie rozumieją proponuje zabrać łopatkę i pobawić się w piaskownicy. (rolling eyes)

ocenił(a) film na 7
MackKL

"P.S. 1 -- Kostium i tak już został zmieniony przecież Reeve miał czysto komiksowy strój. A jaki ma Brandon.. bardziej mroczniejszy."
Nie no bez jaj :D:D Zmienienie pelerynki na bordowy to wszystko :D. Strój mógłby byc bardziej futurystyczny, taki nowocześniejszy jak w Spider-manie czy Batmanie - dalej kojarzą się z tymi z komiksów a wyglądają bardzo dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones