PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 541
ocen
5,5 10 1 31541
4,6 8
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

Niedawno zaczęłam pisać książkę o Supermanie i jego Rodzinie ( którą stworzyłam w The Sims 3). Głównie z rodzinny mogę wam powiedzieć że będzie jeden syn i pięć córek (imion nie podam). Nie będe opowiadać wam o czym będzie książka, ale tytuł będzie taki "Superman : Tajemnica Rodzinna" :)

Zuz24_filmweb_2

Och nie! Nie opowiesz nam?! Jakaż to ogromna szkoda, a taki jestem ciekawy o czym będzie książka o rodzinie Supermena, którą stworzyłaś w The Sims 3. Czy Barbie i Ken będą ich sąsiadami? Napisz chociaż to, zdradź rąbka tajemnicy, bo umrę!

Matin

Ok, Matin. Książka będzie o tym jak jego dzieci zaczną posługiwać się mocami, barbi i ken nie będą sąsiadami bo to by było trochę głupie, a wrogiem wiesz kto będzie. A tak właściwie to szukam jeszcze pomysłów.

Zuz24_filmweb_2

haha, nie wyrobię... to był sarkazm xDDDDDD

Zuz24_filmweb_2

Aż się oplułam piwem :P
Niektórzy nie wiedza co to sarkazm :D ale co się dziwić 12letniej dziewczynce :P
Życzę powodzenie w tworzeniu rodziny, w twoim wieku lepsza taka niż prawdziwa :D

ocenił(a) film na 3
Zuz24_filmweb_2

"a wrogiem wiesz kto będzie" - Voldemort!

w ogóle kapitalny wątek, jeden z najlepszych jakie widziałem na fw. brawa przede wszystkim dla autorki.

użytkownik usunięty
Zuz24_filmweb_2

no comment...

padłem...

ocenił(a) film na 9
Zuz24_filmweb_2

a mi sie twoj pomysl bardzo podoba-rozwija wyobraznie ,pozdrawiam

amon_6

Dzięki amon_6 :)

Zuz24_filmweb_2

hahah autorka rozwaliła system :D

ocenił(a) film na 4
Zuz24_filmweb_2

Szkoda że to nie facebook, bo bym kliknął lubię to. Tak w ogóle, co pisanie KSIĄŻKI w GRZE, ma wspólnego z filmem?

użytkownik usunięty
PiotrZielu

Pisanie książki na podstawie gry, której postacie są oparte o komiks, ale i tak inspiracja bierze się z filmu na podstawie komiksu - to oczywiste.

Zuz24_filmweb_2

Jeśli byście chcieli to mogę podać wrogów, którzy będą w pierwszych 3 tomach.

ocenił(a) film na 4
Zuz24_filmweb_2

to ile tych tomów bedzie ?:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones