PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 550
ocen
5,5 10 1 31550
4,7 9
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

Lipny ten film

ocenił(a) film na 3

Jakie kwasy, normalnie dla dzieci poniżej 10 roku życia,które chca oglądać a nie myślą wogóle. Skąd Luthor wiedział o tej kryjówce Supermana i jak się należy obsługiwać z tymi kryształami? jeżeli ojciec Supermana nie żyje to w jaki sposób odpowiadał na teraźniejsze pytania Luthora? jak maja taka technologie to jak sie nie zorientował że to nie Kal-El? Pierwsza godzina filmu to normalnie telenowela-lovestory, zero akcji, Clark wpatrujący się w Lois i zazdroszczący Richardowi. Druga godzina to typowo amerykański film,normalnie połączenie Titanica z Armagedonem. Tu taki kawałek kryptonitu go prawie zabił,a ta cała nowopowstała skała z kryptonitu miała mniejszy wpływ na utratę mocy,wziął ja wyrwał i poleciał w kosmos. A ten jego syn no to jest pół człowiek,więc co oni wyskoczyli z ta akcją o tym monologu ojca do syna z tym przekazywaniem mocy i wogóle. Totalne kwasy, jak mówiłem typowy film dla amerykańców i bachorów.

ocenił(a) film na 8
deamon82

Cytat

Jakie kwasy, normalnie dla dzieci poniżej 10 roku życia,które chca oglądać a nie myślą wogóle.



A mi się wydaje, że ten film daje wiecej do myślenia niż inne tyle że tego nie zauważyłeś.

Cytat
Skąd Luthor wiedział o tej kryjówce Supermana i jak się należy obsługiwać z tymi kryształami?


Ponieważ nie pierwszy raz był w fortecy. Nauczył się już w 2 cześci Starego Supermana a jak wiesz ten film jest kontynłacją 2 cześci.

Cytat
Jeżeli ojciec Supermana nie żyje to w jaki sposób odpowiadał na teraźniejsze pytania Luthora?

Gdyż to nie ojciec a holograficzna projekcja, która ma zaplanowane w banku pamięci odpowiedzi na większość pytań. Trzeba było ogladać pierwszą cześć to byś się dowiedział.


Cytat
Jak maja taka technologie to jak sie nie zorientował że to nie Kal-El?

Tutaj człowieku to cię juz nie rozumiem (rolling eyes)


Cytat:

Pierwsza godzina filmu to normalnie telenowela-lovestory, zero akcji.


Czy każdy film musi być nastawiony na nawalankę 2godziny na 2 godziny? To wyprowadzam z błedu film ten nie jest nastawiony na nawalankę, akcje, tylko przedewszsytkim na rozterki głownego bohatera, jego ból, trud bycia superbohaterem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
krzysiek1986_86

Krzysiek19 ja myslałem, że jesteś trochę mądrzejszy ale widzę, że upodabniasz się do angelusa ze swoim stylem wypowiedzi. Człowieku ja nie skarciłem założyciela tematu za to, że mu się film nie podobał tylko za błedy, które popełnił (wyprowadziłem go z błędów), a ty od razu klniesz na niego i zachowujesz się jak debil. To jest jego zdanie i ma do tego prawo. Nie zachowujcie się jak pojeby, jesteście fanami eSa to zachowujcie się jak na fanów tego bohatera przystało. Oczywiście jeżeli ktoś wmawia, ze coś jest nielogiczne i opowiada głupoty (np. 3 lub 4 cześć starego esa lepsza od returns) a tak nie jest to trzeba zareagować. Ale na litość Boską przestańcie klnąć tylko z tego powodu, że komus się film nie podobał.

ocenił(a) film na 6
MackKL

Człowieku wyluzuj żartowałem tylko nie widziałeś :-) w wypowiedzi?A pozatym to nie bądź tu taki najstarszy,poważny,i nie cytuj nikogo.Sam ludzi chcesz na wszystkie strony przekonać że Es to super film,bohater itp...i od razu kogoś poprawiasz jak źle się wypowie na temat filmu i esa.Wiem że bardzo cenisz tego bohatera i ja też to doceniam,lubię go nie mniej niż ty.Nie mam do nikogo pretensji,tylko denerwuje mnie że codziennie jakiś gość zakłada nowy temat pt:"Lipny film","nudny jak flaki z olejem","Totalna beznadzieja"albo"Spałem przez cały film",a pozatym ocena filmu z dnia na dzień tylko maleje,specjalnie stawiacie temu filmowi kiepskie oceny?
No bo nie rozumiem jak taki dobry a nawet bardzo film może mieć taką średnią.Ósemki to najmniejsza ocena jaką można mu postawić.A co do ciebie to obejrzyj wreszcie ten film,sciągnij dobrego TeleSynca z netu,zobacz oceń to zrozumiesz o czym mówie.

ocenił(a) film na 8
MackKL

Rozumiem cię Krzysiek19. Mnie też strasznie wkurza jak ktoś oczernia Supermana. Ale nie możemy się zachowywać jak debile. Gdybym był modkiem tego forum takie tematy poszłyby zaraz do kasacji :-) he eh no ale nie jestem. Jest jak jest trudno.

Angelus --- nie dałeś mi powodów aby uważac o ciebie inaczej. Twoje ostatnie wypowiedzi (cały temat zablokowali) nie świadczy o tobie dobrze. Gdybyś zachowywał się inaczej to bym nie miał nic przeciwko. Ale rażą mnie takie wypowiedzi jakie ty prowadziłeś. Pozatym nie tylko ja tak twierdzę tylko połowa tego forum na ciebie naskakiwała.

Po pierwsze: Ja nikogo do niczego nie zmuszam ale jak widzę jakieś bzdurne wypowiedzi to krew mi się w żyłach gotuje.

Po drugie: Filmy z Supermanem nie są nastawione na akcje i mordobicie to sobie uświadomcie. (ci co oczekują os supcia filmu w stulu ong-bak)

Po trzecie: Przed obejzreniem Superman Returns obejrzyjcie pierwsze 2 cześci starego Supermana gdyż jest to powiązane.

ocenił(a) film na 8
MackKL

Cytat:

Do Mack
Jeżeli to holograficzna projekcja reagująca na konkretne pytania,więc reaguje na głos, to i powinna reagować tylko na głos Kal-ela.

Nie wiem czemu tak jest. W drugiej cześci starego Supcia Luthor dostał się do fortecy z panną Techmaker i nawet umiał obsługiwac panel kontrolny. Dlatego i to mnie już nie dziwi. No cóż producenci chcieli pokazać efektywność fortecy wystawiając ją nad lodem więc coś musiało być naciągane. W komiksie forteca była pod lodem i Superman wlatywał robiąc sobie wejście termowzrokiem. Pamiętajmy, że to tylko film fantastyczny i nierealny :-) A może głos reaguje na każdą osobę nie tylko Kal-ela. W końcu Superman nie stosuje w swojej fortecy zabezpieczeń typu miny, lasery i inne pułapki. W komiksie fortecę strzegły roboty Kal-ela. Wyobraździe sobie jakby to głupio w filmie wyglądało (rolling eyes). Tak jak mówię coś musi być naciagane.

ocenił(a) film na 6
MackKL

Demon skoro masz takie wysokie IQ to czemu nie wygrałeś jeszcze miliona w żadnym teleturnieju???

ocenił(a) film na 3
krzysiek1986_86

Wysokie IQ nie ma nic do wygrania milona. Prawdopodobieństwo wygrania miliona jest znikome, ale mniejsze sumki w stsach wygrywam :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones