PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 549
ocen
5,5 10 1 31549
4,7 9
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

Ludzie !!!!!!!

ocenił(a) film na 10

Ludzie ten film musi byc dobry przeciez do cholery kosztował 261 mln . dolarów . Moim zdaniem efekty specjalne które widziałem z trailera były ekstra choc nie wiem jesczcze czy lepsze od tych w king kongu :)

ocenił(a) film na 9
arkadzik

ha!! w king kongu były beznadziejnie. Przez cały film czułem tylko studio...zero dobrego wkomponowania. A ja czekam na Supermana w 3D :D :D

ocenił(a) film na 10
Kristofer

a we Wrocłąwiu nie ma Imax-u ;/;/;/;/;/;/;/;/;/;/ wiec bede sie cieszyl zwykla wersja

ocenił(a) film na 10
Kristofer

MASZ RACJE EFEKTY W KONGU BYŁY DO DUPY ALE WIDAC ZE SIE ZNASZ I PEWNIE JESCZE UWAZASZ ZE NAJLEPSZE NA SWIECIE EFEKTY BYŁY W WIEDZMINIE ... POWIEDZ MI JESZCZE ZE SPIDEY 2 MIAŁ BEZNADZIEJNE EFEKTY TO CIE JUZ WOGÓLE WYSMIEJE :? !!!

arkadzik

60% tej kasy to pewnie efekty i nic w tym dziwnego skoro ma byc ponad połowa scen obrobionych w cgi.

ocenił(a) film na 3
dogod

hmmmmmm a od kiedy pieniądze świadczą o tym czy film jest dobry???...Zależy co masz na myśli.Jeśli dobry film to wg.Ciebie taki w którym są najlepsze efekty specjalne to sorry...

ocenił(a) film na 8
Draven_81

Ja wiem, że od strony efektów się nie zawiedziemy. Co do fabuły to nie wiem ale wątpię, że pobije 1 cześć starego Supermana, która jest już klasykiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones