PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 537
ocen
5,5 10 1 31537
4,6 8
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

Nowy plakat

ocenił(a) film na 4

Jeszcze go nie ma na film wbie ale jest rewelacyjny. Superman umosi się na nim wysoko w powietrzy a pod nim widać kawałek kuli ziemskiej ( niektórzy rozpoznają że to ameryka, wyrażnie widać floryde)

ocenił(a) film na 4
Stefan_Mirecki

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=31464 [www.stopklatka.pl/wydar...] to link na duży plakat.

ocenił(a) film na 10
Stefan_Mirecki

nowy plakat jest zajebisty ale powiem wam szczerze ze zupełnie inaczej go sobie wyobrażałem ale jest dobrze zobaczymy jak beda wyglądały inne plakaty jezeli wogole inne wypuszczą pozdro !!!!

ocenił(a) film na 4
angelus17

No, już się pojawił. Jest naprawde super ale po filmie się dużo nie spodziewam. Chociaż zazwyczaj tak bywa że filmy na które czekam najbardzej są takie sobie a te na które ide bo coć mnie w nich ciekawi okazują się owiele lepsze niż te na które czeka najbardziej. N.p bardzo czekałem na HP4 a okazało się kichą a Batman5 na którego poszedłem tak jakoś (soś mnie podkusiło) okazał się rewelacyjny. W tym roku też tak chyba będzie. Najbardzie czeka Na Kod Da Vinci i X-men 3 i obydwa mają słabe recęzje. Więc Może Superman będzie jednym z najlepszych filmów roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones