PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 537
ocen
5,5 10 1 31537
4,6 8
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

Kolejny badziew dla badziewnych umysłów przeżuwaczy hamburgerów i fanów futbolu. Niech sobie mistrzowie zza oceanu oglądają te swoje batmany spidermany i supermany, a nam dadzą spokój!

ocenił(a) film na 7
klandestino

A co ty masz to futbolu??? Ciekawy sport, a twój brak sympatii wywodzi się zapewne z braku znajomości zasad.

ocenił(a) film na 8
klandestino

po co tu piszesz? ja chce takie filmy, a jak ty chcesz mieć spokój to nie oglądaj i nie pisz tutaj, bo po co? normalny jesteś?

klandestino

Jesteś n.i.e.d.o.j.e..n.y Batonie!

WYKLETY

Ja uważam, że tego typu filmy są fajne na spędzenie niezbyt wymagającego wieczoru, na przykład z dziewczyną. Jak Wam się nudzi i nie macie nic ciekawszego do roboty (zgubiliście karty, wszyscy znajomi wyjechali za granicę, pozamykali wszystkie knajpy z powodu strajku, centra handlowe też strajkują, etc., etc.), to taki film jest idealny. I mimo braku realistyki, idealnie złożonej fabuły, cudownych efektów specjalnych film ogląda się względnie przyjemnie.
Co ciekawego zauważyłem: chyba specjalnie znaleźli takiego plastikowego, "Kenowatego" aktora, żeby nie było widać dużej różnicy pomiędzy animacją postaci (z resztą dużo bardziej ubogą niż na przykład w Harrym Potterze), a prawdziwym aktorem w scenach mieszanych :)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
klandestino

Uwielbiam wpisać jakąś pseudo kontrowersyjną wypowiedź, a potem odczytywać te wasze "twardzielskie" odpowiedzi...

ocenił(a) film na 7
klandestino

to się nazywa trolling :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones