PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 549
ocen
5,5 10 1 31549
4,7 9
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

Właśnie go skończyłem.I powiem tak:Niemam pojęcia jak wygląda i jaki musi być film rewelacyjny by ludzie odebrali go za rewelacyjny.Co było rewelacją?Matrix?Władca Pierścieni?Harry Potter?King Kong?
Bardzo proszę was o pomoc!Co musi być w filmie żeby przypadł znacznej większośći kinomanów i smakoszy filmowych,by prawie cały swiat mówił o nim po 20 latach że ten film w tamtych czasach był legendą i nadal nią jest?
Jestem fanem Supermana,można powiedzieć nawet dużym.
Uwielbiam również Smallville,naprawdę wspaniała seria.Kto nie oglądał-polecam,nie trzeba lubić Supermana by to obejrzeć,bo podejrzewam że większość odbiorców nie lubi tych jego czerwonych majtek i pelerynki.Spokojnie w Smallville tego niema.Ale przejdźmy do Superman Returns.
Po 2,5 godzinnym oglądaniu film mi się wogule nie znudził,ciągle gapiłem się w monitor jak zahipnotyzowany czekając co bedzie się dalej działo.Zaczyna się znajomo,zupełnie jak Superman 2 ta sama muzyczka i fruwające literki w tle.Miło.
Film jest przemyślany,zrobiony w odpowiedniej kolejnośći aby się właśnie nie nudzić czyli tak---Akcja-przygoda,humor,rom ans i tak naprzemian.Jeśli ktoś uważa że Superman powinien być zrobiony z dużym naciskiem na ciągłej walce herosa z jakimś mutantem który chce zniszczyć swiat,i gdzie przez cały film jest walka że jeden nie chce ustąpić drugiemu,to się grubo myli.A może wolicie żeby latał i wypatrywał gołe panienki za pomocą rentgenu zabierając się za nie następnie,dało by to zupełnie nowy wizerunek na seks z dodatkiem super mocy,wtedy przyciągnął by do kin starsze grono osób i zarobiłby pewnie więcej.
Dobra przestaję już gadać od rzeczy,chce powiedzieć tylko że to naprawdę wspaniały film który posiada wiele cech takich jak miłość akcja,humor,ekstra muzyka i efekty i kto tego nie rozumie ten pewnie nigdy już nie pojmie że na tym polega właśnie piękno Filmów o Supermanie.I nie mówie tak bo jest fanem mówię to bo jest tak naprawdę.Jak dla mnie najlepszy Superman jaki powstał,choć zachwycę się jeszcze bardziej jak obejrzę go w 3D i na DVD.Pozdrawiam fanów.

ocenił(a) film na 8
krzysiek1986_86

No i to się nazywa obiektywna recenzja :-). Zgadzam się całkowicie. Jeżeli ktoś nie lubi Supermana trudno aby ten film mu się spodobał.. w takim wypadku radzę wam ... nie ściągajcie go z netu, nie idźcie na niego do kina..szkoda kasy czy limitu na neostradzie na ten film. Lepiej pójść na piwo lub do kawiarni (w zależoności co tam wolicie) Bo podczas niego będziecie się zwyczajnie nudzić. Jak ktoś nie "trawi" kostiumu supcia polecam tak jak poprzednik obejrzyjcie Smallville .. to prosty serial o początkach Supermana. Zapewne przypadnie wam do gustu. (osobiście jeden z moich ulubionych seriali). A radze wszsytkim fanom esa zobaczcie sobie go w kinie lub w najgorszym wypadku zassajcie sobie za kilka miesięcy DVD-ripka... zobaczycie ile szczegółów pomineła kinówka. Dopiero wtedy można się prawdziwie o tym filmie wypowiadać. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
MackKL

MACK 3MAJ MNIE BO NIEWYTRZYMAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDD

prawdziwa walka z samym soba juz rozpoczeta ;/;/ czym sobie zasluzylem na takli test cierpliwosci?? moze to dlatego ze zawsze bylem w goracej wodzie kapany? ale to chyba juz za duza kara ;/;/ bez przesady ;//;/ polecam Smallville :D chociaz jak ja bym rezyserowal takli serial bylnby jeszcze lepszy :D moze kiedys bede mial okazje xDDDDD:P pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones