PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 549
ocen
5,5 10 1 31549
4,7 9
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

Slaby i nudny

ocenił(a) film na 4

Wlasnie wrocilem z kina...film niedosc ze sie ciagnie bez sensu dlugo to akcji w niej tyle co w "Smierc w Wenecji".Zdecydowanie wole stare supermany- to bylo cos. Jedyne co sie lepiej prezentuje to Lois Lane:-)Superman Return - NIE POLECAM

ocenił(a) film na 7
winozaur

ale chodzli ci o amerykanskie kino ? bo w polsce za miesiąc bedzie dopiero....

ocenił(a) film na 8
tomi676

Słuchaj stary w USA byłeś na tym filmie czy co? Bo w Polsce nie było jeszcze premiery. Po drugie mało co obchodzi mnie twoja opinia na temat tego filmu (czy polecasz, czy nie) i tak ten film przynajmniej ja pójdę. Nie należy oceniać filmu po opiniach innych tylko samemu zobaczyć. Każdy ma inny gust.
Po drugie podejrzewam, że wogóle nie widziałeś tego filmu tylko pierdoły opowiadasz.

ocenił(a) film na 6
MackKL

Słuchajcie panowie a ja własnie obejrzałem 6 sezon smallville którego jescze niema hahahahahah i powiem wam że full wypas a i byłbym zapomniał sequel superman returns też już widziałem hahahahhah walczy tam z doomsdayem :-)

ocenił(a) film na 10
MackKL

moze i ogladal ale sie nie spodobał :D ja teraz walcze z samym soba :P zaczał sie najtrudniejszy okres dotychczasowego zycia xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD:P ale cos nie moge uwierzyc ze jest slaby :D musze sie przekonac sam :D

ocenił(a) film na 6
ALUNO

Mam nadzieję że już jutro któryś z miłych amerykanów wstawi jakąś kamerówkę na torrent bo co chwilę go sprawdzam ,sprawdzam a tu nic,schizy powoli dostaje,musze zobaczyć to arcydzieło.A jak jesienią wyjdzie na dvd to dam za to każdą kasę.Nie mam zamiaru tutaj krytykować innych filmów na podstawie komiksu,bo lubię wszystkich super-herosów,ale Superman ma to coś ,tą muzykę ten klimat te zabawne chwilami momenty kiedy widzimy Clarka w niezręcznej sytuacji.Wnioskuję że ktoś kto lubi np: Batmana napisze mi tu zaraz"Co ty gadasz człowieku?Superman się chowa przy Batmanie,bo to własnie Batman ma najlepszą muzę i klimat".Wiem,wiem kwestia gustu.Superman z Reevem był dobry jak na tamte czasy,i cieszę się że muzyka pozostanie ta sama bo ona tak naprawde pasuje do Supermana.Tylko zawsze smieszył mnie fakt jak można nie poznać faceta który zakrywa twarz tylko okularami i już nikt go nie poznaje?Inni herosi noszą maski to rozumiem.A Superman tylko uliże sobie fryzurkę do tyłu i już zupełnie inny facet.I Lois Lane najlepsza reporterka na swiecie "tak w filmie wynika:-)"nie widzi że ma Supermana codziennie przed nosem w pracy.I jeszcze ten jego ciamajdowaty charakter,ja wiem że musi się jakoś maskować ale nie tak to już przesada,super heros robiący z siebie downa:-).Najlepszy Clark to ten którego grał Dean Cain w Przygodach Supermana.Co nie zmienia faktu że film bedzie klapą bo żaden jak dotychczas nie był,więc gorąco zachęcam do sciągania jak już bedzie jak i do kin w sierpniu.Nie zawiedziecie się.Mówię wam.

ocenił(a) film na 8
krzysiek1986_86

Święte słowa stary święte słowa. A ci, którzy uważają Superman Returns za niewypał .. zapraszam porównajcie sobie ten film z Supermanem III lub IV z Ch.Reeve to zobaczycie, że nowy Superman nie jest taki zły. Bo tylko idiota by stwierdził, że Returns jest gorszy od 3 lub 4 cześci starego Supermana, które były totalnym niewypałem. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
krzysiek1986_86

mi sie wydaje ze chyba nikt nie ebdzie sie starla by ten film dac do netu :) bo to jest dla amerykanow symbol :) i poprostu sumienie im na to nie pozwoli:) co innego anglicy, niemcy, czy francuzi :) ale Amerykanie mysle ze w tym przypadku odpuszcza sobie :) wszystkie grupy :)

ocenił(a) film na 10
ALUNO

całkowiecie sie z toba zgadzam kolego ze dla amerykonów superman jest symbolem i racxzej nie pozwola na takie cos zeby ten film znalazł sie w internecie pozdro

ocenił(a) film na 6
ALUNO

Bedzie,bedzie wstawią go bez obawy.I cieszy mnie fakt że to bedzie to 160 minutowa sesja hehe ,bo poprostu Supermana nieda się przedstawić w 90 minutowym filmie.W każdym razie ja zapraszam kumpli kupujemy coś do pojedzenia i picia.I oglądamy ten jak dla mnie mega hicior,i nie ździwie się jak bedzie to film roku.Ale raczej tylko dla młodzieży bo mało jest starszych osób lubiących takie filmy,wolą za to M jak Miłość bo tam za to jest fabuła,scenariusz i efekty specjalne nie do przebicia HAHAHA!!!

ocenił(a) film na 6
krzysiek1986_86

No i proszę jak mówiłem tak się stało Superman własnie został wstawiony na torrent i już go zasysam rano podziele się z wami wrażeniami.Fuck chyba nie zasne hehe.

ocenił(a) film na 6
krzysiek1986_86

Oj choć niewiem czy tak rano bo coś mi zasysać niechce.

ocenił(a) film na 4
winozaur

Hey Mack...wyluzuj. Tak to jest moja opinia i sie nia dziele...takie bylo wlasnie moje odczucie po tym filmie. Obejzysz mozesz przedstawic wlasna...po drugie jestem teraz w USA i widzialem ten film w dniu premiery...tyle
pozdrawiam Polske i Polakow

ocenił(a) film na 6
winozaur

No to się nacieszyłem film jest spakowany rarem a rar zabezpieczony hasłem.Ktoś może wie skąd wziąść to hasło?Po co ludzie wstawiają film z hasłem,po co wogule to hasło komu do szczęśćia i kto je zna?

ocenił(a) film na 7
krzysiek1986_86

Koleś, który wstawił tego RAR-a pewnie ma teraz niezły polew z ciebie i innych osób twojego pokroju. Stop piratom drogowym... ^-^

ocenił(a) film na 6
NYPD

No cóż najwyraźniej za bardzo się napaliłem i nie pomyślałem a ten fake wyglądał tak realnie ehhh...

ocenił(a) film na 10
krzysiek1986_86

"a niemowilem" :D xDDDDDDDDDDD jak wyjdzie prawdziwa wersja :) w co watpie :D to nie sciagaj odrazu tylko poczekaj pare godzin :) to zobaczysz czy wyszla ta prawdziwa i zdjecie jakosci :) obrazu :) mam nadzieje ze mi nie zablokuja tej wypowiedzi :) vcdquality.com :)
powoli zaczynam miec watpliwosci czy dvd-ripa puszcza :P alke coz i tak czekam na film :D i chyba zadna sila mnie nie zmusi bym ogladal kinowke :) chociaz bo brytyjskim zwiastunie z wywiadami aktorow to mi szczeka juz totalnie opadla :)

ocenił(a) film na 7
ALUNO

Normalni "Piraci z Karaibów"... żenua! :/

NYPD

HAHAHAHAHA, ja właśnie ściągam ten film z torrentów :)
Obejrze go sobie dzisiaj w swoim własnym fotelu, we własnym TV za 49 groszy :)

PS. Tyle kosztuje płyta CD, na którą nagram film :)

ocenił(a) film na 6
ogrod87

Dobra już mam ten film ale jakość jest gorzej niż ch....a!Biorę się za oglądanie i czekam aż ktoś wstawi porządną kamerówkę.

ocenił(a) film na 8
krzysiek1986_86

A 11 przykazanie brzmi: NIE POŻĄDAJ PIRACKIEJ WERSJI SUPERMAN RETURNS :-)

Ci co oglądają kinówki nie miejcie potem pretensji, że nic nie widać oraz film jest kijowy. Obejrzałem w kinowej wersji Spider-mana a potem w DVD-RIP i porównania, żadnego nie ma. Zupełnie coś innego.

ocenił(a) film na 8
krzysiek1986_86

A 11 przykazanie brzmi: NIE POŻĄDAJ PIRACKIEJ WERSJI SUPERMAN RETURNS :-)

Ci co oglądają kinówki nie miejcie potem pretensji, że nic nie widać oraz film jest kijowy. Obejrzałem w kinowej wersji Spider-mana a potem w DVD-RIP i porównania, żadnego nie ma. Zupełnie coś innego.

ocenił(a) film na 7
MackKL

Do pana, który wypowiedział tę magiczną kwestię: "Obejrze go sobie dzisiaj w swoim własnym fotelu, we własnym TV za 49 groszy :)"

Strasznie drogi ten twój telewizor... ^-^

ocenił(a) film na 10
NYPD

POWODZENIA I UDANEGO FILMU :D:D:D !!!!! zycze :D:D kurde :D a jednak sie pomylilem ;/ z tym symbolem ;/ :P ahhh je**** to :D

ALUNO

Bo zawsze znajdzie się taki ktoś kto symbole ma gdzieś. Nawet własnego kraju.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones