PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 549
ocen
5,5 10 1 31549
4,7 9
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

Super film !!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10

Mo kuzyniak jest na robocie w USA i dzwonił i powiedział ze był na nim w kinie i że film jest zajebisty i ze spiderman 2 był troszke gorszy a batman poczatek przy supermanie wysiada !!!!! Ta wiadomosc obudziła we mnie zapał zeby jak najszybciej go obejrzec ! Nie mogę zie juz doczekac premiery ! pozdro dla SUPER ZIOMÓW

ocenił(a) film na 8
arkadzik

No nareszcie ktoś mówi do rzeczy. Film bedzie bomba nie trzeba mówić. Od razu mówię, że ten film to nie jest taka nawalanka jak Spider-man (bardzo dynamiczne walki), poprzednie filmy z Supermanem również co niektórym się nie podobały i ten też nie będzie. Film jest nastawiony mna rozterki bohatera, który powraca na ziemię.... więc zrozumią go i zaakceptyują tylko prawdziwi fani. Oczywiście będą wyjątki. No ale tak jak mówię .. zwykły miłośnik napierdzielanki 2h na 2h filmu bedzie przysypiał i koniec. (Choć dziwię się jak można przyspać na takich scenach lotu supermana). No ale cóż każdy ma swoje zdanie i nie musi na film wogóle iść. Pozdro!

ocenił(a) film na 10
MackKL

Dzięki ziom za poparcie a tak masz racje loty superman to poprostu bajka róznorodnych krajobrazów W TYM KOSMICZNYM WŁACZNIE HEHEHEH POZDR :)

ocenił(a) film na 4
MackKL

Ogladalem ten film i wedlug mnie jest on gorszy od czesci I i II pod wzgledem fabuly oczywiscie, co niektore wypowiedzi Supermana zywcem wyjete z I czesci, po za tym nie podobal mi sie motyw z dzieckiem Supermana ( z Lois ). Beakuje tej produkcji czegos co mialy 2 pierwsze czesci ze swietnym Reeve (Routh nie gra juz tak dobrze jak jego poprzednik )

ocenił(a) film na 10
omen_5

MOZE I TAK TO TWOJE ZDANIE ALE MUSISZ PRZYZNAC ZE EFEKTY SA LEPSZE NIZ W SUPCIU I i II HHEHHEHEHE POZDRO :)

arkadzik

tak ziom! normalnie bomba!!! super, juz sie mocze w majty na sama mysl. nara ziom.
ziom

użytkownik usunięty
arkadzik

Tylko,że w filmie to nie efekty są najważniejsze tylko sama fabuła.Nigdy nie oceniałem filmu przez pryzmat efektów,więc jeśłi ta część będzie miała gorszą fabułę,a lepsze efekty,to sorry,ale nie uznam filmu za dzieło wybitne,tylko za film zrobiony dla kasy.

ocenił(a) film na 10
arkadzik

Chyba nie potrafię spojrzeć obiektywnie na coś, na czym się wychowałem, więc filmem jestem zachwycony, ale jeśli o samą grę Brandona, to nie był taki zły, choć momentami trochę sztywny. Zwłaszcza jak upadł na ziemię (to taki drobny żarcik na zakończenie wypowiedzi). ;)

Moje oceny:
obsada- 5
efekty- 9
fabuła- 7

ocenił(a) film na 8
Tetsujin

Wiadomo, że jeżeli o efekty chodzi to bedzie SR o wiele lepszy niż pierwsze 2 cześci starego eSa. 1980 rok a 2006 to chyba różnica jest prawda.... :-)

Choć filmu jeszcze nie widziałem czuje, że fabuła może być gorsza od 1 Supermana, którego uważam już za klasyk. To prawda efekty nie są najkważniejsze. Najważniejsze, aby połączyć dobrą fabułę oraz efekty i zrobić świetny film. Jednak w dzisiejszych czasach filmy stawia się przeważnie na efekty i potem wychodzą takie paści jak Catwoman lub Elektra.

arkadzik

Niestety nie mogę się zgodzić z opinią większości, która zachwala ten film. Efekty niezłe ( najlepsze jest to że w większości przypadków niewidoczne ), co do gry aktorskiej też można mieć wiele zastrzeżeń, natomiast fabuła to poprostu jest skandal !!! Stare supermany to były dobre filmy, natomiast oglądając najnowszą część wpadłem po 30 minutach w faze REM i kumpel musiał mnie budzić. Dla ludzi nie będącymi maniakami tematu film ten będzie tragedią, męką i stratą czasu.

P.S. To jest moje skromne zdanie.

ocenił(a) film na 6
Pan_Buk

Co się wszyscy przy.....lacie do tej fabuły?
A co chcielibyście zobaczyć w tym filmie co?Jaką fabułę?Jak leje się z Doomsdayem przez 2,5h?
Fabuła jest git i koniec.Kropka.Jest to po wydarzeniach z 1 i 2 części,więc i fabuła jest inna.Przecież trudno żebyśmy oglądali ciągle to samo tyle że w odswieżonej po latach wersji.Wtedy to by była nudna fabuła bo w kółko powtarzana.

ocenił(a) film na 8
krzysiek1986_86

Każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Jednak w dzisiejszych czasach ludzie nie lubią oglądac filmów z przemyśleniami tylko napierdzielanki 2h na 2 h w stylu Ong-Bak. Mówię od razu Superman to ambitne dzieło, które nie jest nastawiane na bijatyke.

Jednak śmieszne stają się do mnie opinie.... jeżeli komuś Superman nie podchodzi to i film o nim mu się nie będzie podobał.. zarówno stary jak i nowy Returns. Jest to logiczne.

ocenił(a) film na 6
MackKL

Ale taka jest dzisiaj młodzież:-)Nie rozumie co znaczy ambitny dobry film.Wolą za to mordoklepki gdzie łamią ręce, nogi ,kręgosłupy.To jest dopiero fabuła dla nich.
Uwielbiam ong-bak,tom yum goong,i undisputed 2 bo to są trzy obecnie najbardziej rewelacyjne filmy akcji i walki.Ale Superman niema nic wspólnego z taką akcją więc,nie należy go fabularnie porównywać do takich filmów.
To tak jakby porównać horror do komedii.Dwie zupełnie inne rzeczy,czaicie o co chodzi teraz?:-)

ocenił(a) film na 4
krzysiek1986_86

To ze piszemy że fabuła jest słaba nie znaczy że lubimy jedynie "mordoklepki gdzie łamią ręce, nogi ,kręgosłupy" . Superman część I i II stoją na bardzo wysokim poziomie, widz ogląda te filmy z zainteresowaniem, ale niestety w najnowszej wersji nie ma za dużo ciekawych scen. CI którzy ogąldali część I i II spodziewali się podobnie dobrej fabuły ale ta w porównaniu do tamtych co by nie powiedziec jest bardzo słaba, najgorsze są sceny ukazujące uganianie się Supermana za Lois.
Sorry ale ale 2 pierwsze czesci zawsze bede uwazal za kultowe i kazdą nową ekranizację ukazującą przygody człowieka ze stali bede do nich przyrownywal.

ocenił(a) film na 4
krzysiek1986_86

To ze piszemy że fabuła jest słaba nie znaczy że lubimy jedynie "mordoklepki gdzie łamią ręce, nogi ,kręgosłupy" . Superman część I i II stoją na bardzo wysokim poziomie, widz ogląda te filmy z zainteresowaniem, ale niestety w najnowszej wersji nie ma za dużo ciekawych scen. CI którzy ogąldali część I i II spodziewali się podobnie dobrej fabuły ale ta w porównaniu do tamtych co by nie powiedziec jest bardzo słaba, najgorsze są sceny ukazujące uganianie się Supermana za Lois.
Sorry ale ale 2 pierwsze czesci zawsze bede uwazal za kultowe i kazdą nową ekranizację ukazującą przygody człowieka ze stali bede do nich przyrownywal.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones