PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 537
ocen
5,5 10 1 31537
4,6 8
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

...to nie jest Superman.
I tyle w tym temacie.

ocenił(a) film na 8
JaszczurXP

Moim zdaniem muzyka to właśnie na plus w tym filmie. Ottman dobrze się wywiązał. Klimatyczne kawałki są, szczególnie "Memories" oraz "You are not one of them". Ale to tylko moje zdanie ;)

JaszczurXP

Może i bez muzyki Williamsa, ale aranżacje jego utworów wyszły dobrze i ogólnie dobrze wspominam muzykę z tego filmu.

ocenił(a) film na 9
JaszczurXP

Tylko że jego muzyka tam jest :) Ba, jest nawet w napisach, choć imdb twierdzi inaczej.

JaszczurXP

Patrzac na starsze filmy i te nowe, zauważyłem jedną rzecz... obecnie (chyba jedyne,bo nie widziałem wszyskich) film z naszych czasów zawierający muzykę orkiestralną, kyóre nawiącują do dawnych filmów... to Harry Potter i Marzyciel (z Johny'm Deep'em) reszta opiera sie na piosenkach z Mtv i zespołow... co nie oddaje i nigdy nie zastąpi orkiesty.
Spójrzcie na gwiezdne wojny... Vader wchodzi a za nim słychać posępne dzwięki ktore nigdy nie oddadzą tego co Linking Park czy inny zespól.

Ta muzyja była duszą filmu, nadawała filmowi inny wymiar. obecnie, stanowi 1 na 1000m przypadkow..

użytkownik usunięty
JaszczurXP

Z wszywstkich Supermanów Williams muzyke robił tylko przy pierwszym. We wszystkich kolejnych korzystano tylko z motywów muzycznych jego autorstwa ale on już tego nie komponował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones