PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 549
ocen
5,5 10 1 31549
4,7 9
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

ludzie odpowiedzialnio za dystrybucje i promowanie nowego SUPERMANA robia sobie z nas fanów kpiny przez duże "K" zdjec jakis ciekawych żadnych zwiastun tylko jeden gdzie w sumie nic nie widac co sie w tym filmie wogole bedzie działo i jakie beda efekty specjalne w przypadku innych filmow kikedy został juz tylko miesc czy półtora do premiery było wydanych po kilka zwiastunow i kilopów a tu szkoda gadac to jest po prostu żałosne

ocenił(a) film na 10
angelus17

Masz 100% racje , też się z toba zgadzam.

ocenił(a) film na 8
patryks83

A ja nie dzięki temu mam większego "smaka" na ten film.

Zawsze można oglądać dzienniki Singera tam jest większość zdradzone o nowym filmie.

http://film.onet.pl/superman/ [film.onet.pl/superman/]

ocenił(a) film na 9
MackKL

A zobacz kiedy jest premiera w USA a kiedy u nas...poraz kolejny wychodzi o to, że Polska to zadupie =/ ehhh...szkoda gadać. A później dystrybutorzy mają pretensje, że Polacy nie chodzą do kin. Wpuszczą dwa telewizyjne filmy o papiezu, żeby przyciągnąc miliony naiwnych polakow i będą się szczyścić, że wtedy to polacy wracją do kin...porażka

ocenił(a) film na 8
Kristofer

Dokładnie co niektórzy wytrzymają inni bedą zassysać marne kinówki z netu :-)

ocenił(a) film na 10
MackKL

xDDDD:D
a tam :D jak bedzie w Polsce film to juz beda DvD-ripy tak jak z agentem XXL 2 xDDDDDDDDd

ALUNO

Mam nadzieję że nie....
Tak swoją drogą to siema Aluno (Doomsday z otg smallville:D) zapraszam na blog!!

ocenił(a) film na 10
Scarface

lool Doomsday :D xDDD to juz jest nas tu trzech bo jeszcze mack :D
nie wchodze na blogi teraz tylko zucilem okiem :P:P i Mack fajna ta Twoja strona jest :) ja tam osobiscie wpierw bede chyba zabijal czas grajac w Supermana a potem na film pojde :P:P

angelus17

Ja uważam inaczej, ponieważ jeżeli jesteście fanami tej trylogii ( superman) to na film i tak pójdziecie do kina bądz obejrzycie go na kompie, a zwracacie tylko uwagę na zwiastuny, fotki itp oraz efekty specjalne, film jaki kolwiek nie opiera się tylko na tym, osobiście nie jestem fanem tej sagi, ale jak film wyjdzie to chętnie go sobie zobaczę, ale do żadnego filmu nie podchodze tak jak wy.

ocenił(a) film na 9
Elisz

Ale oglądanie takiego filmu na kompie to profanacja. Wprowadzanie go do Polski z takim opóźnieniem jest bezsensowne...dlaczego niektóre filmy jak choćby 'X-Men: The Last Stand' moga mieć premierę jednocześnie na całym świecie a inne nie...nie rozumiem tego =?

ocenił(a) film na 9
Kristofer

Ludzie, czy ma ktoś linka do strony dystrybutora tego filmu w Polsce?? Bo nigdzie nie moge go znaleźć...

Kristofer

Zapomnij. Warner nie ma swej strony. Tak samo UIP.

ocenił(a) film na 9
Aizen

No to zwała, bo bym do nich napisał, co myśle o wprowadzaniu takiego filmu 1,5 miesiąca po premierze w USA...

Kristofer

Mają za to adresy osobiste: warner@tu imie i nazwisko gościa i cos tam jeszcze.
Napisz do Filmu Czy Cinemy to może ci podadzą. Oni je mają.

Ps. Jak ci się uda to podziel się! ;)

Kristofer

"dlaczego niektóre filmy jak choćby 'X-Men: The Last Stand' moga mieć premierę jednocześnie na całym świecie a inne nie...nie rozumiem tego =?"

No właśnie, ja też tego kompletnie nie rozumiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones