PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 541
ocen
5,5 10 1 31541
4,6 8
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

Właśnie obejrzałem teaser trailer i mam mieszane uczucia. Wygląda jakby wszysko (włacznie z aktorami) stworzono za pomocą komputera.. jak Final Fantasy. Bardzo dziwne. Poza tym krótki ten teaser. Słaba jakość audio, kiedy udostępnią wersję HD? Najlepszą rzeczą z teasera był oczywiście oryginalny motyw muzyczny ze starych filmów.

Brandon Routh na razie wciąż mnie nie przekonał - ciężko będzie zastąpić Christophera Reeve i jego legendę (nie tyle na ekranie co poza nim..)

Not_Anyway

no faktycznie widac w tym komputer ,a najbadziej (i to prawie w kazdym filmie) widac postac animowana jak nie jest w swoim stroju !!(tutaj mamy Kenta skaczacego w polu , spiderman skakal z dachu na dach , czy Neo ktorego jak zapewnial J.Silver nie odroznimy od prawdziwego ,nie wiem jak wy ale ja chyba mam super wzrok ba ta animowana kopie Keanu jakos dziwnie rzucila mi sie w oczy:-) ...zawsze cos jest nie tak z ruchami ,chca zeby bylo naturanie ale czasem chyba wole sztucznie:-) postac ktora radzila sobie bez stroju znakomicie to...gollum :-) ale to inna bajka
jestem jednak ciekaw (i chwilowo tym co pokazali w zwiastunie sie nie rozczarowalem ) jak pokaza latajacego superBrandonMana ??
no i jestesmy w temacie nowego wcielenia (tutaj skladam uklon pamieci Reeva - niesamowity czlowiek ,tyle sily ,tyle nadzieji dla innych ,poprostu najprawdziwszy SUPERMAN !! )
do nowego nic nie mam ,lubie nowe twarze i ocenie go po filmie , naturalnie nie zycze mu zeby probowal powtorzyc czy nawet sprobowac pokazac wiecej niz Reeve poza filmem bo musialby zostac kaleka !! on bedzie poprostu aktorem ktory (jesli film sie sprzeda ) utoruje sobie droge do lepszych czy gorszych produkcji ,czas pokaze
jak juz gdzies wspominalem ,szkoda ze przeszedl echem projekt czarno-bialego stroju i pomysl obsadzenia czlowieka "bez twarzy" N.Cage :-) ale no niestety syndrom z iniemamocnych byl pierwszy :-) pozdrawiam

użytkownik usunięty
Not_Anyway

Po obejzeniu trailera mam wrażenie, że będzie to najlepszy z ostatnio nakręconych filmów o superbohaterach. Oczywiście zawsze Christopher Reeves będzie supermanem i nikt nie moze mu tego tytułu odebrać... Szkoda, że remejki nie są tak dobre jak oryginały...

ocenił(a) film na 10
Not_Anyway

ehh Not Anyway :P:P:P wpierw Narnia teraz Superman??:P:P:P ja obejrzalem juz dawno te treaseryi musze powiedziec ze uwielbiam supermana jest to dla mnie najlpesza postac z wszystkich komiksow i9 mysle ze go nie spieprza :D i juz powoli zaczynaja mnie denerwowac komentarze typu "bedzie klapa" skad wiesz??:D tutaj juz mowie do innych ludzi :Pmysle ze sobie poradza a nawet jak to bedzie totalna klapa to mysle ze warto wpasc do kina czy sciagnac z netu dla samego widowsika :) jakim jest nowy film o supermanie :Dja napewno nie przejde obok niego obojetnie :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
ALUNO

Nie ty jeden. Mam tylko nadzieję że ci to go krytykują nie przyjdą do kina żeby się nabijać albo jesc chipsy to chyba nie wytrzymam (angry)

Po obejrzeniu trainerów naprawdę czuje że to będzie bardzo dobry film i że Singer nas nie zawiedzie. Pozdro!

ocenił(a) film na 10
ALUNO

calowicie sie zgadzam ze warto pujsc do kina na ten film dla samego widowiska

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones