PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 541
ocen
5,5 10 1 31541
4,6 8
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

Jeśli ktoś naprawde interesuje się człowiekiem ze stali, zauważył że ten film jest totalnie w klimacie, muzyka i scenografia zapowiada się nieźle. Poczekamy, zobaczymy, ale na pewno nie będzie to klapa.

Billy21

Calkowicie sie z toba zgadzam! To bedzie na pewno udana produkcja

ocenił(a) film na 8
ch4r0n

Popieram w 100% ten film nie może się nie udać!!
Już niemogę się doczekać!!

Billy21

A przepraszam czym ten teaser wgniata w ziemię?! Jak dla mnie to przez 1,5 minuty nic ciekawego nie da się przekazac na temat filmu i tak tez się stało. Co do oceny produkcji poczekajmy na premierę...

Billy21

A przepraszam czym ten teaser wgniata w ziemię?! Jak dla mnie to przez 1,5 minuty nic ciekawego nie da się przekazac na temat filmu i tak tez się stało. Co do oceny produkcji poczekajmy na premierę...

abistula

dokładnie czy ten TEASER wgniata w ziemie:D? Jaki klimat:D?? Jaka muzyka:)??(Nota bene fragment pochodzący z orginalnej scieżki Johna Williamsa do pierwowzoru Supermana:P) Lepiej poczekajmy na dłuższy Spot

Thedues_3

No właśnie ten TEASER mnie raczej wprowadził w błąd. Właśnie jeden zobaczyłem w kinie i co i pomyslalem ze to bedzie ta sama historia opowiedziana na nowo. Ale opisy mnie pocieszyły że to kontynuacja i sie juz nie moge doczekac. !!!!

ocenił(a) film na 10
Billy21

racja wszystko jest niesamowite a muzyka.... swietna film zapowiada sie bardzo dobrze a to ze teaser jest tylko taki krociutki tylko zaostrza apetyt

ocenił(a) film na 5
Billy21

Teasery maja to do siebie, ze czasem pokazuja w ciagu 1,5 minuty wszystko co jest ciekawego do pokazania w calym filmie. Wiele razy juz widzialem dobrze sie zapowiadajace teasery do kiepskich filmow.

____16

Słuszna uwaga, tak tez i ja mialem. No ale co zrobic trailery do tego sa aby przyciagnac uwage i tyle.

Remington_Steele

Ale teaser do Superman Returns pokazał bardzo mało:) I chyba dobrze. Ale i tak czekam na pełny trailer.

eJay1

No ba to poczatek no jeden z pierwszych, ale jest bardzo myln, ja na 1 rzut oka pomyslalem ze znow opowiedza historie supermana od poczatku :)

ocenił(a) film na 8
Remington_Steele

Podawałem już w innym temacie ale podam i tutaj:

Zobaczcie filmik:

9 sekund z filmu Superman Returns

http://s37.yousendit.com/d.aspx?id=324KEW1XSCGZQ3QBMUIZ7PJI6L [s37.yousendit.com/d.asp...]

MackKL

Tam nic nie ma link juz nie dziala :(. A wart sciagania ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones