PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 537
ocen
5,5 10 1 31537
4,6 8
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

Przepraszm że tak zacznę... Ale ilu z was uważa, że ta Lois to taka sama porażka jak ta z Superman 2.

Nie przekonuje mnie, żeby jakikolwiek facet, a co dopiero "chop se stali" został uwiedziony przez taką kobiete. A tak w ogole to Lois była brunetką i nie miała kręconych włosów, no chyba że w 1940

Ale pomijając fakt niepodobieństwa... to panowie i panie... w skali
od 1 do 10 spodziewałem sie że Lois jako że odzwierciedla piękno zarazem jak i ambicję, czyli wszystko to co w połączeniu sprawia że facet drży... czyli conajmniej 12-stke w skali 1 - 10

A to jest zwykła 4-ka...
Ale zanim się wypowiecie zajrzyjcie na:
http://www.filmweb.pl/o128437/Kate+Bosworth

spójrzcie na jej zdjęcie, taką jaka jest, a później na jakiejś imprezie przyjrzyjcie się.. ile lasek bije ją na głowe...

Jeśli się nie zgadzacie... lub jeśli tak, to proszę napiszcie.

Proszę o wyrozumiałość... dziękuję

ocenił(a) film na 8
the_prodigy_society

no niestety się zgadzam

Kate nie dość, że wygląda jak dziecko, to jeszcze nie umiała odegrać swojej roli - gdzie zadziorność Lois Lane? to ma być dziennikarka? przecież ona by zemdlała gdyby miała robić raport o ruchu drogowym a co dopiero napisała artykuł o Supermanie.. totalne mydliny

ocenił(a) film na 8
diana6echo

Kate zagrała zupełnie nie tą Lois jaką chciałem zobaczyć. Jednak jest o wiele ładniejsza od Kidder z 1 supermana, która jednak grała dobrze.

Erica Durance ze "Smallville" jest rewelacyjna tak samo Teri Hatcher z serialu "Lois & Clark".

ocenił(a) film na 8
MackKL

no Kidder była dobra, ale przy Reevsie wyglądała jak babcia :>
całe szczęście, że dali Parker Posey, która i grała i wyglądała - chyba najlepsze momenty są gdy ona się pojawia

użytkownik usunięty
diana6echo

Nie zgodzę się.:) Jako facet. Kate połączyła wrażliwość z siłą. Jest to mix trudny do uchwycenia i przekazania. Ale moim zdaniem.. była miejscami bardzo urocza. I właśnie dlatego poleciał na nią chop ze stali.. bo nie była laską z dyskoteki tylko czymś więcej.;)

I do tego Kate była stylizowana.. delikatnie i gustownie.. chyba takie mrugnięcie okiem do lat wcześniejszych.. bardzo wcześniejszych:), jak dla mnie lata 60te(??).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones