PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 541
ocen
5,5 10 1 31541
4,6 8
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

WRESZCIE!!!!!

ocenił(a) film na 10

DRUGIEGO MAJA BĘDZIE WRESZCIE DŁUGO OCZEKIWANY NOWY ZWIASTUN NOWEGO SUPERMANA JUZ NIE MOGE SIE DOCZEKAC :):):)POZDRAWIAM

ocenił(a) film na 9
angelus17

no ja też czekam...może w końcu dadzą też jakiś sensowny plakat, a nie tylko ten z logiem supermana...

ocenił(a) film na 7
angelus17

No właśnie "nareszcie", dziennie zaglądam na "Superman: powrót" z nadzieją, że są jakieś nowe zwiastuny a tu lipa, więc ciesze sie że zobacze nowy zwiastun :D

ocenił(a) film na 8
Ade_Er

A macie odemnie filmik o nowym supermanie..co prawda zwiastun to nie jest ale bedziecie w szoku... JA JESTEM!!!

Zassysajcie:

http://s37.yousendit.com/d.aspx?id=324KEW1XSCGZQ3QBMUIZ7PJI6L [s37.yousendit.com/d.asp...]

ocenił(a) film na 9
MackKL

Powiem tak...Wgniata w ziemię...pomimo iz krótki, to i tak widać, że efekty będą świetnie zrobione. Już nie moge się doczekać tego filmu. Najpierw pójdę do Multikina, a później wybiorę się do Imaxa, bo ma być wersja z niektórymi scenami w 3D :)

ocenił(a) film na 10
MackKL

stary nie wiem gdzie i jak znalazłes ten filmik ale masz u mnie piwo, moze i jest zajebiscie krótki ale mimo wszystko jest masakra wymiata nieżle he he he teraz mam kolejny powód zeby iść na ten film do kina a nie ściagać go z neta wielkie brawa dla tego gościa!!!!!

ocenił(a) film na 9
angelus17

Wielkie brawa dla ciebie, bo w końcu zmądrzałeś i oglądając taki film na kompie starciłbyś cały klimat filmu =)

ocenił(a) film na 8
Kristofer

No jak skąd z serwisu który współtworze o supermanie:

zapraszam: http://www.kryptonleague.com.pl [www.kryptonleague.com.p...]

Było w newsach... zassałem a potem zuploadowałem dodatkowo na YSI i podałem linka. Odwiedzajcie nas często bo będzie tego więcej. Już się nie mogę doczekać zwiastuna 2 minutowego :-)

Pozdrawiam wszystkich fanów czerwonej pelerynki :-)!!!! Ten film będzie wielki, już to czuje ..efekty na wysokim poziome bedą na 100%

ocenił(a) film na 10
MackKL

efekty dobre ale tam nie ma niczego rowolucyjnego wiec czym sie tak podniecacie ? no chyab ze gejowskim wdziankiem :D

ocenił(a) film na 3
qLEK

Mnie tez nie powaliło...strasznie sztuczne miny robi ten akor..przypomina mi się od razu Fantastc four

ocenił(a) film na 10
angelus17

zastanawia mnie tylko jedna rzecz skoro zwistun ma byc 2 maja w telewizji to czy tego samego dnia pojawi się w internecie ???jak myslicie bo ja nie mam kompletnie zdania na ten temat

ocenił(a) film na 9
angelus17

do qLEK: bez przesady z tym podniecaniem, ale jeśli czeka się na jakiś film i jeśli na 2 miesiące przed premierą prawie nic nie wiesz o tym jak będzie wyglądał ten film i nagle widzisz chociaż kawałek to takie coś naprawdę wywołuje poztywne emocje w człowieku. A jest na co popatrzeć w tym spocie, bo pomimo iż trwa chwilkę to ja zauważyłem to co chciałem zobaczyć, czyli jak Superman będzie wyglądał w scenach CGI...i wygląda bombastycznie =)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones