PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 541
ocen
5,5 10 1 31541
4,6 8
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

beznadziejna obsada oprocz kevina spacey nie ma żadnego znanego aktora (nie biore pod uwage ś.p marlona brando)

ocenił(a) film na 4
Anfernee

ale ja sobie nie wyobrażam Kevina Spacey jako Lexa Luthora ...

gauron

Jeśli lubisz ,,Satr Trek" tak jak ja - a po twej wizytówce wnioskuje , że tak wisz sieuprzejmie na mój blog :)

ocenił(a) film na 5
Anfernee

no wlasnie... Spacey jako Luthor? ten facet nie pasuje do roli czarnego charaktera, ma zbyt przyjazny wyraz twarzy

____16

że niby wyraz twarzy świadczy o charakterze? Za dużo tandetnych komiksów się naczytałeś:)

ocenił(a) film na 5
Tortur

co to ma wspolnego z komiksami? i jezeli nie lubisz komiksow to po co interesujesz sie filmem o supermanie? pomysl zanim cos napiszesz

po prostu uwazam ze ten czlowiek ze wzgledu na swoj wyglad nie pasuje do roli luthora

w "Siedem" mogl grac sympatycznego psychopate, ale Luthor nie jest sympatycznym czlowiekiem i nigdy nie mial sprawiac takiej roli

użytkownik usunięty
____16

siedem nie oglądałeś??? Kevin był bardzo sympatycznym .... psychopatą

użytkownik usunięty

Ja natomiast znam całą obsadę tego filmu i nie zgadzam się z tobą uważam że bedzie odjechany, a apropos znanych nieznanych czy ty z góry już zakładasz że jeżeli nie gra tam jakiś znany gość to film musi byc już klapą? Mam nadzieje że niedługo zmienisz zdanie.....
Do usłyszenia

użytkownik usunięty

Wg mnie sam pomysł Supermana jak z tytułu wynika to badziewie do n-tej potegi :P:P:P:P . Rozumiem komiksy ok ale po co ten szmelc z przed 50-laty nadal drążyć i robić kolejne filmy :|:|:|:| No chyba że jedynym celem jest kasa, ale do dosyc płytki i próżny cel niestety;) Pozdro.

użytkownik usunięty

Ja tam nie lubie Supermana ma za miękkie serce za bardzo cacka się z przeciwnikami.
Z komiksowych bohaterów wole Punishera,
Wolverina, Ghosta Ridera i Spawna.

użytkownik usunięty
Anfernee

Ja tam wole lepiej z bohaterów Batmana i Wolverina lepsi niż Superman który wygląda jak gościu w niebieskich kalesonach.

Bo on rzeczywiście nosi niebieskie kalesony... :)

ocenił(a) film na 7
Anfernee

a ja wrecz przeciwnie mysle ze to bedzie udany film. A jesli chodzi o zwiastun szczególnie zapadla mi w pamieci arhitektura metropolis-swietna, uwielbiam taki styl. A co do opini wyglaszanych na tym fotum to ludzie przystopujcie troche , zadnego filmu nie da sie ocenic tylko po obsadzie. Poczekajcie jeszcze troche na dluzsze zwiastuny i wtedy sie wypowidajcie.

metafizyka

Popieram
również uważam że będzie to udany film

killer_99

a ja se ten filmik chetnie pacne:-) moze to tylko kolejna produkcja komiksowo podobna ale zapewne efektowna i milo spedze czas !! fajnie ze wroci , z tego miejsca pragne tez wspomniec sp. Christofera Reeva (to byl bohater) on pewnie by poszedl na ten filmik :-) obsada mi jest obojetna ,lubie nowe twarze !! i czekam z niecierpliwoscia na reaktywacje Kapitana Zbika !!:-)

maly_kornel

aha tylko szkoda ze nie wprowadzili zmian o ktorych kiedys czytalem typu czarno-bialy stroj :-) niestety projekt zgarnol Syndrom z Iniemamocnych :-)

ocenił(a) film na 7
maly_kornel

a ja bardzo lubie nowa twarz pety wilson:P

ocenił(a) film na 10
unnormal

Ja myślę, że nawet jeśli film nie będzie się zaliczał do najbardziej udanych to mimo wszystko może wywołać wspomnienia i "odświeżyć" pasję fanów tego superbohatera. Wychowałem się na komiksach, bardzo lubię Supermana i uważam, że każdy prawdziwy fan pójdzie na ten film, nawet jeśli obsada jest średnich lotów.

Tetsujin

Oglądają zwiastun mam pozytywne odczucia. Moją uwagę zwróciła przede wszystkim muzyka oraz barwa głosu ojca Clarka, jest w klimacie dawnego Supermana z Reevem:)

ocenił(a) film na 6
mleqs

ech, no nie wiem. Spacey jest zdolnym aktorem, więc zagra nawet złego. Do reszty obsady mam jednak zastrzeżenia. Clark Kent nie pasuje jako ofermowaty dziennikarz, bo i tak widać, że jest napakowany, a z kolei Lois Lane jest brzydka i jak tu ją kochać?

ocenił(a) film na 8
Roy_v_beck

No bez przesady Kate nie jest brzydsza od poprzedniej Kidder he he to była porażka a i tak każdy ją zaakceptował.

Jak dla mnie Brandon jest dobry do tej roli Lois mogła by zagrać Teri Hatcher (z serialu Lois & Clark) co do reszty się nie wypowiadam...

A może Van Diesel zagrałby Lexa :-)

Czuję że to będzie film udany oby jaknajwięcej filmówo ESIE gdyż jest to już z lekka postać zapomniana w dzisiejszym świecie a szkoda....
Ludzie go ocenianią a nic o nim nie wiedzą .....

Każdy lubi np takiego Punishera.... który pociągnie za spust i sprawa załatwiona (no sorry tak każdy potrafi) Superman czuje litość ceni ludzkie życie czym daje idealny przykład w dzisiejszym świecie.
Jakby wszyscy tak postępowali Ziemia byłaby znacznie milszym miejscem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones