PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 547
ocen
5,5 10 1 31547
4,7 9
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

na boxofficemojo.com właśnie podali, że film trwa 154 min.

Rafalek89

2h34min bo Singer nie boi się opowiadać, bo po prostu umie to robić. Widać to po X-Men2 (2h14min). Oby tak pozostało z Supermanem. A Ratner, jeszcze nie wiem. To że X3 krótki wcale nie znaczy że film zły X1 też był krótki. Ale to wina producentów raczej. Skoro X1 był udany to Singerowi pozwolili zrobić X2 dłuższym filmem.

ocenił(a) film na 8
van_Gregorian

Im dłuższe filmy tym lepsze. Mam nadzieję, że Wolverine z 2007 roku będzie trwał minimum 2h a licze na 2,5 h. Bardzo się cieszę, że nowy Superman będzie taki długi.

MackKL

Mam podobne zdanie. Przykładowo materiał do Powrotu Króla po zmontowaniu mial 6 godzin. Skrócili do około 3. Wersja rozszerzona trochę poniżej 4. A mi mało. Choć jeszcze rozszerzonej nie widziałem.
Ale ja tak sobie myślę, że w ramach jakiegoś jubileuszu producenci wydadza kolejną rozszerzoną wersję filmu. Coś typu Director's Cut - Full Extended version, hehe. Mama nadzieje, mimo że to kolejny skok na kasę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones