PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 541
ocen
5,5 10 1 31541
4,6 8
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

superman

ocenił(a) film na 1

najnudniejszy bohater jakiego wymyślono, fakt jest najbardziej znany, kazdy na swiecie go zna, nawet aborygeni co bawią sie z kangurami w australi, ale nie o tym.
superman to goguś bez jaj, taki harcerzyk,jeszcze jakby był zabawny, rzucał jakies dobre żarciki jak np spider-man czy flash, jakby był mroczny i tajemniczy jak daredevil czy batman, albo jakby był kafarem co jak sie wkurzy to wszystko rozwala np hulk itd.
a superman to "ciepły" chłopiec, czekam na komiks w którym jakis scenarzysta wymyśli, ze superman jest gejem, bo to by idealnie do niego pasowało

ocenił(a) film na 8
BlackShit

Śmiesznie piszesz.


baldi, bladi, bla

ocenił(a) film na 10
BlackShit

Ty BrackKupa to musisz być prawdziwym twardzelem i piszesz tak bezceremonialnie.Szkoda że w ulubionych filmach masz Superpies czy jakieś tam inną kupę http://www.filmweb.pl/f192369/Super+Pies,1964

ocenił(a) film na 1
infiltrator

superpies to klasyka człowieku, prześmiewcza kreskówka kręcąca beke właśnie z tego gogusia supermana

BlackShit

Bzdura
Batman mroczny ?
Śmieszne hasła Spider-mana?
Flash?
Wszystko da się zrobić-mroczny Superman prosze uruchomić wyobraźnie-
-Generał Zod lub Brainiac a poza tym Batman Burtona nie był aż taki mroczny więc wyśmiewanie tego super bohatera jest głupie i bezsensowne jaki reżyser taki film i bohater.

BlackShit

Chyba nieuważnie oglądałeś ten film.

SuperMan zmajstrował przecież z Lois nieślubne dziecko, porzucił swoją dziewczynę w ciąży, hulał po wszechświecie kilka lat a jak wrócił, to zaczął bajerować mężatkę.

ocenił(a) film na 3
BlackShit

A ja się zgadzam. Nie wiem, czy można zrobić dobry film o gościu latającym w getrach z pelerynką, z fryzurką z lat 30. Może jeśli reżyser nie podchodziłby z taką świętością do pierwowzoru i pokusił się o jakąś inwencję, trochę uwspółcześnił całą historię, bo z jednej strony mamy tu XXI wiek, a z drugiej facet ma aparycję jakby się urwał z filmu Hitchcocka. Poza tym przydałoby się trochę rozbudować postać, dodać jej chociaż cień psychologicznej głębi. Rozumiem, że Superman nie jest człowiekiem, ale nie musi też być marmurowym posągiem, który w ogóle nie budzi żadnych emocji poza irytacją (te wszystkie patetyczne miny). Zdecydowanie bardziej sympatyzowałem ze Spacey'em, a to chyba nie o to chodziło. Nie znam za bardzo komiksu i wcześniejszych filmów, więc ta wypowiedź dotyczy tylko Powrotu, ale nie dziwię się, że BlackShit napisał taki post jeżeli opierał się na tym filmie.
PS. Może mi ktoś wyjaśnić jakim cudem nikt nie rozpoznaje w Clarku Supermana chociaż ten nawet nie nosi maski? Lois stoi z nim twarzą w twarz na tym dachu, praktycznie dotykają się nosami i nic. Sorry, ale okulary aż tak nie zmieniają wyglądu.

ocenił(a) film na 8
Biednarz

też się zawsze nad tym zastanawiam jak oni mogą go nie rozpoznać, przecież to widać jak na dłoni, jego syn zobaczywszy Supermana w TV od razu popatrzył na Clark'a i wydawał mu się dość podobny... a dorośli podobieństwa nie widzieli

ocenił(a) film na 4
Biednarz

Zgadzam się z tym że superman jest pedałem w rajtuzach i pelerynie. W tym filmie zobaczyłem tyle błędów że szok !!

ocenił(a) film na 1
Obcykany1

guru2510 pisząc swój komentarz miałem na myśli komiksy, batman w komiksach jest mroczny i to bardzo, a spider zabawny to samo flash, superman jest zawsze harcerzykiem.

Co do waszego pytania czemu nikt go nie rozpoznaje, ze tylko okularków nie ma jak jest supermanem, ta kwestia była omówiona w komiksach niestety dokładnie tego nie pamiętam, ale ziemianie go nie rozpoznają, moze używa jakiejs mocy czy czegoś zeby go nie kminili, nie pamietam za cholere tego, ale było to wyjaśnione w komiksach

ocenił(a) film na 8
BlackShit

To, że nikt go nie rozpoznaje to było wyjaśnione kiedyś, że został rzucony na niego urok, że nikt go nie kojarzy z Superem. Też co era komiksu inaczej to jest przedstawiane. Dawien dawna podobno superman w oczach miał zdolność hipnozy.

Jednak jest jak jest. Taki pomysł na postać się narodził, przyznam że to troszkę niedopracowane i jakby patrzeć w real life mało prawdopodobne i trudne do zaakceptowania. Nie ma sensu nad tym filozofować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones