PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138858}

Superman: Powrót

Superman Returns
5,5 31 550
ocen
5,5 10 1 31550
4,7 9
ocen krytyków
Superman: Powrót
powrót do forum filmu Superman: Powrót

dlaczego tak twierdze ? w filmie ani jedna osoba nawet się siniaka nie nabawiła ! A sam Superman choćby nażelowany pajac !! Najlepsza produkcja o supermenie to "Tajemnice Smallville"...8)

ocenił(a) film na 8
denzel_3

"taka bajka"


Bajka - krótki utwór literacki, wierszowany, żartobliwy, zawierający morał (pouczenie). Czasem słowa "bajka" używa się w znaczeniu "baśń", w języku potocznym słowo "bajka" oznacza często również film animowany bądź kreskówkę jednak jest to błąd rzeczowy (biorąc pod uwagę zasady języka polskiego).


"Najlepsza produkcja o supermenie to "Tajemnice Smallville"..."

Która poza tytułem "smallville" ma tak naprawdę z niebieskim guzik wspólnego...


MackKL

dzięki Mack że mnie oświeciłeś... więc Superman to nie bajka a film dla dzieci... !!

"Najlepsza produkcja o supermenie to "Tajemnice Smallville"..."

Która poza tytułem "smallville" ma tak naprawdę z niebieskim guzik wspólnego...

To ze w "Tajemnice Smallville" bohater nie ma niebieskiej pelerynki i na żelowanej głowy to nie znaczy ze to nie jest Superman ! W obu produkcjach jest mnóstwo wspólnych motywów... wiec nie rób z siebie mądrali w głupi sposób...

ocenił(a) film na 8
denzel_3

"bohater nie ma niebieskiej pelerynki i na żelowanej głowy to nie znaczy ze to nie jest Superman ! "


Bo nie jest Supermanem. I nie chodzi tutaj o strój czy też umodelowanie włosów. Po prostu Clark w smallville robi (a raczej to co serwują nam scenarzyści) z siebie jeszcze większego pajaca niż Clark, który specjalnie pajaca udawał w Superman Returns.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones