PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=425641}

Supersamiec

Superbad
6,4 60 114
ocen
6,4 10 1 60114
7,3 25
ocen krytyków
Supersamiec
powrót do forum filmu Supersamiec

zwanych potocznie nastolatkami jest taka sama: idiotyczna i nudna. Każdy film to koniec szkoły, albo początek studiów, imprezy, durne gadanie o dupach i nic więcej. Czy naprawdę amerykanie nie potrafią wymyślić czegoś bardziej oryginalnego.

Borat

Ne prównuj mentalności amerykańskiej młodzieży do polskiej. W ameryce tylko o to chodzi. Chociaż w Polsce o to samo. A z resztą to ile masz lat? 50? 60? A o czym ty myślałeś kiedy byłeś nastolatkiem? No chyba, ze jesteś nastolatkiem... a skoro nie myślisz o imprezach i dupach toś dupa

ocenił(a) film na 4
Diakon_Frost

Nie bardzo rozumiem gdzie to porównanie polskiej młodzieży do amerykańskiej? Nie ma też znaczenia ile mam lat, po prostu niema nic ciekawego w oglądaniu tego samego w 10-tym, 20-tym czy 50-tym filmie. Może ty lubisz oglądać w każdym kolejnym filmie dokładnie to samo ja jakoś nie bardzo.

...i nie myślę cały czas o impreza bo jak mam chęć na imprezę to po prostu na nią idę :)

Borat

Popieram Borata. Każda z tego typu komedii ma tylko jeden cel: obrzydzić widza. Albo ktoś zje gówno albo obleje się moczem albo wytarza w łupieżu. Ale śmieszne. No i na końcu główny bohater\owie uprawiają upragniony seks. "Supersamiec" ma być nieco inny jako komedia z "przesłaniem" (w końcu ci goście nie idą z dziewczynami do łóżka). Może i to śmieszy odmużdżonych amerykańskich nastolatków, ale nie mnie. Ciągle jednak wydaje mi sie,że mogą istnieć zabawniejsze rzeczy, niż to że ktoś zjada psie gówno.

ocenił(a) film na 7
ProF_A_N_

A gdzie ty w Saupersamcu miałes takie sceny?Takie głupoty były w AP, ale tutaj nie!

Borat

yy

ale własnie w komediach tworzonych, wspołtoworzonych przez ekipe Apatowa jest coś oryginalnego...

Zarówno Superbad i Wpadka Wyraźnie idą w innym kierunku niż poprzednie już w 100% oklepane schematyczne komedie tego typu.

i własnie chodzi o to że jest w nich wlasnie coś oryginalnego..

jesli tego nie zauważasz to nie ważne.. trudno.. nie kazdy musi moze potrafi..

ja zauważam i sie ciesze.. w kinie juz wszystko było a mimo to nadal kazdychce krecic i to coraz wiecej..

POKUTA to jest dobry przykład 2008 rok.. .a tu takie coś..
Coś nowego..

miłe to jest :)

ocenił(a) film na 4
hihihaha

"W kinie wszystko już było"... może tak jest ale... wielu twórców potrafi pokazać historię, która już była w inny oryginalny i niespotykany dotąd sposób.

Niestety o filmie supersamiec nie można tego powiedzieć.
Co jest w nim oryginalnego, co pokazano w inny rewolucyjny i ciekawy sposób. Podaj jakiś konkretny przykład? Ja niestety widzę typowy schemat dla tego typu komedii niczym nie odbiegający od wielu innych tego typu produkcji.

Borat

najlepiej na kazdy film spojrzeć troche inaczej a nie przez ten sam pryzmat, wszystkie..

tam wyżej kolega jakiś wspołtworca tematu napomknał że może oryginalnym rozwiazaniem, czymś nowym miało być to że chłopaki lasek nie bzykneli - i to niby wielkie helo..

ale to taki film...

Supersamiec nie chciał wnieść zamętu do kameralnego kina europejskiego swoim przesłaniem i prawdą o życiu...

Dlatego tutaj nie ma jakiś rewolucyjnych zmian, no nie neorealizm żeby o rewolucjach mowić.

Pooglądaj z 5 filmów ktore uważasz za -tak jak to w temacie przedstawiłeś - a potem ten... naprawde będzie dla Ciebie identyczny ?

a ameryce teraz próbują nowych rozwiązan pomysłów.. widziałes seriale Californication i - szczegolnie - WEEDS - przecież to jest Coś całkiem nowego w humorze amerykanskiego serialu...

na wielu takich drobnych zmianach opiera się też np SUPERSAMIEC...
w normalnych komediach tych wcześniejszych byłoby TAK.. a tutaj jest inaczej! Nie wszędzie, nie zawsze - ale jest...



Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones