PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399961}

Surykatki

The Meerkats
7,6 2 112
ocen
7,6 10 1 2112
Surykatki
powrót do forum filmu Surykatki

... nie wiem, czy już to widziałam, czy nie? ;)

Nie jestem pewna, czy to jest jest ten dokument, o którym myślę - czy też dwa mi się zmiksowały w meandrach moich splotów.

Bo coś mi się pamiętają likaony, a nie surykatki - ale pewności nie mam.

~ UWAGA - BYĆ MOŻE SPOILER ~

Czy one giną na końcu od zarazy?
A jeśli to nie ten dokument, to może ktoś kojarzy jaki jest tytuł tego, o którym piszę?
(to dosyć charakterystyczny motyw, więc jeśli ktoś oglądał, to nie ma potrzeby pisać więcej)


A może to dwa różne, ale oba widziałam?

Jakie imiona miały te surykatki? Ktoś kojarzy? (może to mi coś podpowie)
Czy był motyw wyrzucenia ze stada jednej samiczki, bo za bardzo fikała do innej i kiedy ta przypadkiem przejęła rządy, to się jej pozbyła?
Potem surykatka - wyrzutek podglądała stado z zarośli, ale koniec końców dotarło do niej, że nic z tego i odeszła - wydawałoby się - na pewną śmierć, a wtedy znienacka konkurencja ją przyjęła z otwartymi łapkami? ^^

____________________________
A propos ciekawostek zoologicznych - jeżeli ktoś jeszcze tego przypadkiem nie zna - polecam.:
http://www.youtube.com/watch?v=LU8DDYz68kM
Naprawdę, naprawdę warto obejrzeć od początku do końca. :D

ocenił(a) film na 9

UWAGA SPOILERY!!! To są dwa różne filmy. W "Surykatkach", o których tu mowa nie dochodzi do zagłady całej rodziny. Ginie, upolowany przez drapieżnego ptaka, brat głównego bohatera, postać bardzo istotna dla całej fabuły historii. Imię nadano (albo zdradzono) tylko jednej surykatce, wokół której toczy się większość opowieści - Colo. Więcej nie będę zdradzać. Jeśli nie widziałaś filmu, to polecam! :) jest przerażająco, śmiesznie, wzruszająco; trzyma w napięciu. Chwilami odrobinę patetyczny, grający na emocjach, ale naprawdę warto!!!

użytkownik usunięty
AnulaP

Dziękuję ślicznie za odpowiedź. :)

ocenił(a) film na 6
AnulaP

to nie ten film... w "Surykatkach" imiona miała cała nieliczna rodzinka prócz młodych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones