Koterski i Ostrowska dają komediowy popis w zwiastunie "Swingersów"

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Koterski+i+Ostrowska+daj%C4%85+komediowy+popis+w+zwiastunie+%22Swingers%C3%B3w%22-136478
Koterski i Ostrowska dają komediowy popis w zwiastunie "Swingersów"
Już 28 lutego na ekrany kin wejdą "Swingersi" – zwariowana komedia o miłosnych manewrach. W jednej z głównych ról zobaczymy Michała Koterskiego, którego komediowe show w tym filmie przywodzi na myśl takie gwiazdy kina jak Jim Carrey, Adam Sandler czy Louis de Funès.


Michał Koterski w "Swingersach" gra Fabiana - prawdziwego tygrysa miłości, który podczas miłosnych polowań nie ma sobie równych. Dla swoich followersów postanowi przekroczyć kolejną granicę. Jak daleko się posunie, żeby zyskać lajki? Michałowi Koterskiemu towarzyszy znakomita obsada - Ilona Ostrowska, Barbara Kurdej-Szatan, Krzysztof Czeczot, Antoni Królikowski, Joanna Liszowska i Tomasz Oświeciński.

Nuda i rutyna w związku? Seks spowszedniał jak mycie zębów, a ogień w sypialni wygasł, ograniczając się jedynie do standardowego "raz w miesiącu"? Komediowe perypetie trzech par nie pozostawiają złudzeń, że trawa zawsze wydaje się bardziej zielona u sąsiadów. Dorota (Ilona Ostrowska) marzy o namiętności jak w "Pięćdziesięciu twarzach Greya", ale jej partner Andrzej (Krzysztof Czeczot) zamiast interesować się jej potrzebami, woli zabawę w gry na konsoli. Idealna para z show-biznesu – Iwona i Fabian (Joanna Liszowska i Michał Koterski) – w pogoni za nowymi followersami i lajkami jest gotowa przekroczyć niemal każdą granicę.  Sylwia, Bartek i Cezary (Barbara Kurdej-Szatan, Antoni Królikowski i Tomasz Oświeciński) przez przypadek postawią swoją relację dosłownie na ostrzu noża.  Jednej gorącej nocy wszyscy bohaterowie spotkają się, żeby sprawdzić, jak daleko można się posunąć w miłosnych manewrach.

Film w kinach 28 lutego w kinach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones