WIDEO: Bawił w filmach Patryka Vegi, teraz został swingersem

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Bawi%C5%82+w+filmach+Patryka+Vegi%2C+teraz+zosta%C5%82+swingersem-136610
WIDEO: Bawił w filmach Patryka Vegi, teraz został swingersem
Już 28 lutego na ekrany kin wejdą "Swingersi". To nowa, zwariowana komedia pomyłek, w której zobaczymy Tomasza Oświecińskiego. Aktor wciela się w Cezarego – prawdziwego twardziela o duszy romantyka. To chodzący ideał, który ma tylko jeden, "mały" problem mocno doskwierający mu w (po)życiu. Jaki to problem? Już 28 lutego widzowie poznają wszystkie czułe punkty Cezarego.


Jak dostałem scenariusz do przeczytania, to bardzo się uśmiałem i pomyślałem, że takiej komedii jeszcze w naszym kraju nie było. Jestem bardzo krytyczny i trudno mnie rozśmieszyć, ale w tym przypadku śmiałem się podczas czytania scenariusza – tak o "Swingersach" mówi Tomasz Oświeciński.

"Swingersi" to zwariowana komedia, która pokazuje, że, jeśli czegoś bardzo pragniemy, to powinniśmy uważać, bo może się to wydarzyć. Myślę, że "Swingersi" to najlepsza komedia, jaka do tej pory została zrobiona w naszym kraju – dodaje aktor.

Nuda i rutyna w związku? Seks spowszedniał jak mycie zębów, a ogień w sypialni wygasł, ograniczając się jedynie do standardowego "raz w miesiącu"? Komediowe perypetie trzech par nie pozostawiają złudzeń, że trawa zawsze wydaje się bardziej zielona u sąsiadów.

Dorota (Ilona Ostrowska) marzy o namiętności jak w "Pięćdziesięciu twarzach Greya", ale jej partner Andrzej (Krzysztof Czeczot) zamiast interesować się jej potrzebami, woli zabawę w gry na konsoli.

Idealna para z show-biznesu – Iwona i Fabian (Joanna Liszowska i Michał Koterski) – w pogoni za nowymi followersami i lajkami jest gotowa przekroczyć niemal każdą granicę.

Sylwia, Bartek i Cezary (Barbara Kurdej-Szatan, Antoni Królikowski i Tomasz Oświeciński) przez przypadek postawią swoją relację dosłownie na ostrzu noża.  

Jednej gorącej nocy wszyscy bohaterowie spotkają się, żeby sprawdzić, jak daleko można się posunąć w miłosnych manewrach.

"Swingersi" w kinach od 28 lutego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones