PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835700}

Syn

El hijo
4,9 2 535
ocen
4,9 10 1 2535

Syn
powrót do forum filmu Syn

Dla mnie było dużo niedopowiedzeń w tym filmie, ale ja właśnie to uwielbiam i zawsze wybieram filmy, które pozwalają rozwijać wyobraźnię widza...ja mam swoje teorie na temat akcji w tym filmie.
Sigrid była naukowcem i tak naprawdę nigdy nie chciała mieć rodziny, chodziło wyłącznie o dziecko, jako obiekt do badań i eksperymentów. Podmieniony Henrik, nie był problemem, bo "załatwić sobie dziecko, jak się ma pieniądze to raczej nie problem. Mówili w filmie, że Sigrid jest wykształconą Norweszką z doktoratem, tak więc do biednych nie należała. Załatwiła sobie nowego bobasa, żeby udawał jej dziecko, a swoje własne było poświęcone na eksperymenty....spytacie czemu tego obcego dziecka nie poświęciła... odpowiedź jest bardzo prosta. Ona zaczęła swój eksperyment już w ciąży (stąd książki o płodach, bo chciała się nauczyć jak wstrzykiwać swoje mikstury bezpośrednio dziecku w brzuchu). Od początku chodziło tylko o spełnianie jej chorych ambicji. Lorenzo miał związane ręce, bo na początku tłumaczył żonę depresją (z jego wypowiedzi wynikało, że zasięgnął wiedzy nna ten temat, tzn że to rozważał), później sprawy potoczyły się tak szybko, że nie miał się jak bronić.
Na końcu nasuwa mi się tylko jeden wniosek, dziecko ukrywane w laboratorium było zdeformowane i dla tego "świat" nie mógł się o nim dowiedzieć. Dla mnie film to dobra 7-ka, zaintrygował mnie właśnie tą serią niedopowiedzeń

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones