PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115230}

Szalony weekend

The Long Weekend
6,2 8 066
ocen
6,2 10 1 8066
Szalony weekend
powrót do forum filmu Szalony weekend

Film jest całkiem śmieszny, ale nie przez cały czas są momęty które można zaliczyć do dramatu:).Jest jeden duży plus - film nie jest w stylu mdłych romantycznych komedii dla romantycznych dziewczyn (które to pewnie krytykują ten film w innych postach bo sie pewnie spodziewały miłosnych scen, romantycznych spacerów z lekką domieszką komedii) sceny romantyczne (nudne) są obciete do minimum wiec jeżeli szukacie ciekawej i przede wszystkim śmiesznej komedii to ta jest w sam raz:)

YourBestTime

Film dla romantycznych lasek to to nie jest, ale to chyba komplement z twoich ust!!!Gdyż generalnie jest to film dla wyjątkowo prostych ludzi, o mało wyszukanym guście, lubiących kawałki o sraniu, wielkiej kupie, podceraniu tyłka, ciupcianiu, lizaniu, jebanku, srańku itp itd !!Film wyjątkowo niesmaczny i naiwny w swojej prostocie, gdzie głowy bohater niesmialy chlopiec, po wielu niepowodzeniach, wkoncu odnajduje milosc swojego zycia i odzyskuje prace!!! czyli wychodzi, ze jendak lubisz romantyczne kawałki hahha!!!

Juno

Tak uwielbiam romantyczne kawałki bo mogę się zdrzemnąć albo skoczyć po coś do picia\jedzenia:) A teraz UWAGA zademonstruję ci że nie jestem typowym UPARTYM bezkompromisowym Polakiem i napiszę że może lekko przesadziłem z wychwalaniem tego filmu ale tylko lekko:) Moja ocena 5.5/10.:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones