PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505402}

Szczęściarz

The Lucky One
7,0 93 554
oceny
7,0 10 1 93554
Szczęściarz
powrót do forum filmu Szczęściarz

Eron przy Schilling wygląda strasznie młodo. Owszem, jest róznica 2 lat pomiędzy nimi, jednak
według mnie Efron przy niej jak gówniarz wygląda.Przynajmniej 10 lat różnicy...

ocenił(a) film na 7
kinczyk147

A czemu niby w filmie nie mógł być młodszy? :) Miał przecież 25 lat, a ona 8 letniego syna. Nie czytałam książki i nie wiem, jaka dzieliła ich różnica wieku, ale podobały mi się wszystkie sceny "we dwoje" i kupiłam chemię między nimi, którą widziałam na ekranie. Swoją drogą film jak to filmy na motywach Sparksa - romantyczny, infantylny, raczej dla kobiet.

użytkownik usunięty
natsii

W książce ona miała około trzydziestki, a on 28 albo 26 lat - nie pamiętam dokładnie, bo nie było to istotne.

ocenił(a) film na 10

w książce Logan miał 28, a Beth jeśli się nie mylę to 29

ocenił(a) film na 6
kanarek1811

W filmie ma 25 lat

ocenił(a) film na 5
kinczyk147

mi też kompletnie nie pasuje ona .....

ocenił(a) film na 8
chantal24

Mi również, właśnie ze względu na wiek. Wygląda o wiele starzej niż on.
Ale to dobrze, przynajmniej główna bohaterka nie odciągała mojej uwagi od Zaca ;] ;P

ocenił(a) film na 8
kinczyk147

No mnie również nie bardzo pasowali do siebie. Moim zdaniem lepiej w tej roli wypadłaby Katie Cassidy, która ubiegała się o tę rolę w tym filmie.
http://maritrafilms.blogspot.com/2015/09/szczesciarz-lucky-one.html

ocenił(a) film na 7
kinczyk147

On wygląda jak mały cielaczek z tymi swoimi oczkami. Mnie to nie rusza. Logan z książki był inny... bardziej zaniedbany, dłuższe włosy. A ona serio wyglądała staro ;)

ocenił(a) film na 5
kinczyk147

dokladnie, ona jest okorpna, w ogole do siebie nie pasowali, przez to tez film wydawal mi sie beznadziejny

kinczyk147

Mam te same odczucia! Ona wyglada jak40stka a on na ledwo ponad 20 a napewno 25 bym mu nie dala. No niestety jak sie zle dobierze aktorow to tak jest:(((

ocenił(a) film na 6
Szmminka

Nie wazny jest wiek ale miłośc która polaczyla tych dwoje, i sposob w jaki sie potoczyla. Chodzi raczej o przedstawienie miłosci pomiedzy dwojgiem ludzi, ktorzy juz w jakis sposob przezyli swoje zycie a jednak to, pozwala na to by sie pokochali... nawet mimo roznicy wieku.....to jest piekne, ze mozemy zakochac sie w bez wzgledu na status spoleczny, pozycje, wiek, co zostalo przezyte....to jest jak nadzieja dla kobiet lub mlodych mezczyzn, ze zawsze moga liczyc, na to ze spotkaja w swoim zyciu milosc bez granic, i chocby dzielily ich gory lodowe, beda kochali sie do szalenstwa.... :)

ocenił(a) film na 3
kinczyk147

Weszłam na forum właśnie po to, zeby zobaczyć czy inni też to widzą;) na dodatek strasznie mnie to irytuje, nie mogę tego filmu oglądać. Nastawiłam się na płacze jak przy Pamiętniku a jestem mocno poirytowana główną bohaterką. Zresztą Efron też niezbyt pasuje do roli.
Nie oglądam do końca, poczytam coś w zamian przynajmniej sama będę mogła sobie wyobrazić bohaterów :D

kinczyk147

True. Myślała, że to tylko moje wrażenie. Niby między aktorami jest mała różnica wieku, ale ona jest dość poważnej urody, a on odwrotnie.

kinczyk147

Jak już to między nimi jest 3 lata różnicy
Bo ona to 84 rocznik a on 87

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones