PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9959}

Szczęki 2

Jaws 2
6,3 23 826
ocen
6,3 10 1 23826
6,0 7
ocen krytyków
Szczęki 2
powrót do forum filmu Szczęki 2

Jego filmy są genialne, tylko że Szczęki 3,4 były jakby za słabe i takie dojrzałe, ale potem
zrozumiałam że nienakręcił tego Spilberg tylko ktoś inny więc wiadomo czego się spodziewać ;)
Jedynka jest genialna !

misia1147

Tak Spielberg to genialny rezyser ! zawsze jego filmy majo w sobie wielki potencjał.I tez jedynka dla mnie jest najlepsza i dwojka tez jeszcze ma klimat z jedynki 3 i 4 czesc juz raczej nie te same napiecie i strach !

ocenił(a) film na 8
atos_czar

Nie wiem dlaczego ale ja bardziej wolę 4 od 3. :)

misia1147

ja też wole 4 czesc od 3 czesci ! :)

misia1147

moim zdaniem 3 czesc szczek , brakuje tego klimatu i grozy jaka była w dwóch pierwszych czesciaach ze wspaniałym Royem ktory grał policjanta Martego Brodego.Jedynie jego żona w 4 czesci moim zdaniem podtrzymuje jeszcze dobry poziom szczek :)

ocenił(a) film na 8
atos_czar

No tak :) No w trójce się nie postarali -,- Jestem zawiedziona. Wolałabym żeby nie było trójki a za z czwórki zrobić trójkę. ;)

misia1147

hehe :)

ocenił(a) film na 9
misia1147

Trzecia część jest żałosna. Pod względem technicznym szczególnie. Ryczący rekin, kiepskie efekty, aktorstwo. Tylko muzyka momentami spoko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones