PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433365}

Szczury tunelowe

Tunnel Rats
5,5 1 236
ocen
5,5 10 1 1236
Szczury tunelowe
powrót do forum filmu Szczury tunelowe

mało nie zasnąłem od kilku lat nawet w tv nie widziałem takiego padła efekty zrobione chyba za najniższą krajową w Polsce,aktorzy grający wyszkolone wojsko?to dzici płaczący za mamą nawet jeden jak fajkę palił to gadał że mama jak by wiedziała to by go zabiła.Lipa nie film dałem 2 tylko dlatego ze obejrzałem cały czego żałuje

użytkownik usunięty
marcinos20

dobry film to nie efekty,
wyszkolone wojsko ? właśnie w tym filmie zostało pokazało jak to REALNIE wyglądało...wysyłali tam młodych adeptów którzy nawet wcześniej nikogo nie zastrzelili...
dobry film to nie zawsze rewelacyjna gra aktorów i efekty...tylko niejednokrotnie przekaz...w tym filmie przekaz prawdziwej, bezsensownej jatki jaką nawzajem sobie urządzali Wietkong i Amerykańscy żołnierze...
Symboliczna scena na końcu filmu...kiedy wietnamska dziewczyna i amerykanin zapominają o tym co ich dzieli i razem próbują wydostać się z tunelu...

ocenił(a) film na 9

frantic1984 popieram Twoją wypowiedź w 100%. 9/10 a kolegę marcinoss20 uprawszam, żeby przestał bredzić o efektach, i o żołnierzach, którzy nie są twardzi, jak co najmniej john rambo, bo kompromituje się w tym miejscu tak, że aż żal to czytać.

grim_troll_hunter

Tu nie ma nic REALNIE.Obóz w środku dżungli ( ze składem materiałow wybuchowych ),na dodatek nie broniony,walki w tunalach do których schodzili szergowi żołnierze wogóle do tego nie przeszkoleni i nie przystosowani ( wzrost ).Film może i klimatyczy ale z rzeczywistoscią ma mało co wspólnego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones